Збірна України розпочала румунський Єврочеллендж з розгрому господарів

Sport bigmir,  7 листопада 2015, 09:25
0
243
Збірна України розгромила Румунію

Дебютний матч біля керма національної збірної України виявився успішним для головного тренера Олександра Савицького

Українці впевнено впоралася з Румунією, відправивши у сітку воріт господарів льоду п`ять шайб.

Причому три з них влетіли у ворота Аттіли Адор’яна в першому таймі з інтервалом в одну хвилину. Відзначилися Артем Бондарєв (у більшості), Сергій Бабинець і Юрій Петранговський.

Другий період пройшов без закинутих шайб, хоча жовто-сині виглядали ще впевненіше в атаці, а в завершальній третині матчу Петранговський видав соло, закинувши ще двічі і оформивши хет-трик. Причому третю шайбу форвард Кременчука провів у меншості і в порожні ворота румунів.

Зазначимо, що в кінці поєдинку пристрасті, що розпалилися на льоду арени в Галаці, вилилися в низку бійок, в яких від України взяли участь Денис Петрухно, Всеволод Толстушко, Володимир Варивода і Віктор Захаров.

Румунія - Україна 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)

Шайби: 15:20 Бондарєв (більш.) - 0:1; 16:11 Петранговський - 0:2; 16:26 Бабинець (Карпенко, Захаров) - 0:3; 51:54 Петранговський (Рябенко, Бондарєв - більш.) - 0:4; 57:56 Петранговський (Рябенко, Вол. Алексюк - менш., П.в.) - 0:5

Воротарі: Адор’ян - Захарченко

В іншому матчі збірна Нідерландів з таким же рахунком обіграла другу збірну Румунії.

Румунія (Б) - Нідерланди 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

За матеріалами: hel.net.ua