Чехія лише в серії буллітів обіграла Латвію на чемпіонаті світу з хокею

0
126
Чехія переграла Латвію на чемпіонаті світу з хокею

Чехія здобула другу перемогу на світовій першості з хокею.

Хокеїсти збірної Чехії за буллітами переграли команду Латвії в матчі чемпіонату світу, який проходить у Росії.

Уже до сьомої хвилини у чехів дві шайби закинув Томаш Плеканец. Але латиші билися як леви і поступилися лише в серії буллітів - основний час матчу завершився з рахунком 3:3 (2:0, 0:1, 1:2), в овертаймі команди голів не забивали.

Крім Плеканеца в складі збірної Чехії шайбу закинув Міхал Ржепік. У складі латвійської команди відзначилися Роберт Букартс, Земгус Гіргенсонс і Мікеліс Редліхс.

Чехи виграли другу гру поспіль. Нагадаємо, що напередодні збірна Чехії обіграла збірну Росії з рахунком 3:0. Чехія набрала п'ять очок і лідирує в групі. У Латвії два очки і четверте місце.