ЧС з хокею: Норвегія в овертаймі вирвала перемогу над Швейцарією

Sport bigmir,  8 травня 2016, 18:55
0
49
Норвегія в овертаймі вирвала перемогу над Швейцарією

У завзятому двобої в Москві збірна команда Норвегії в овертаймі перемогла Швейцарію з рахунком 4:3.

У результативному матчі збірна Норвегії перемогла Швейцарію. На третій хвилині першого періоду нападаючий Самуель Вальзер вивів швейцарців уперед, реалізувавши більшість. Норвежцям вдалося зрівняти рахунок ще до перерви, діючи на відкладеному штрафі. Відзначився Кен-Андре Олімб.

У другій двадцятихвилинці Норвегія вийшла вперед зусиллями Мартіна Реймарка, а Матіс Олімб зміцнив перевагу своєї команди, забивши в більшості. У третьому періоді швейцарці спочатку скоротили розрив у рахунку до мінімуму завдяки голу Симона Мозера, а за 10 секунд до кінця основного часу закинули третю шайбу.

В овертаймі норвежці заробили більшість і Андреас Мартінсен забив переможну шайбу в матчі.

Норвегія - Швейцарія 4:3 ОТ (1:1, 2:0, 0:2, 1:0)

Шайби: 2:27 Уолсер (Вебер, Мартчіні - більш.) - 0:1; 14:07 К. А. Олімб (М. Олімб, Зукарелло) - 1:1; 23:03 Роймарк (Форсберг) - 2:1; 36:03 М. Олімб (К.А. Олімб, Россель Олсен - більш.) - 3:1; 43:24 Мозер (Діаз, Нідеррайтер) - 3:2; 59:50 Дюбуа (Діаз, Амбюль) - 3:3; 63:23 Мартінсен (М. Олімб, Трюгг - більш.) - 4:3

Воротарі: Волден - Маєр

Кидки: 26 - 39

Штраф: 8 - 6