ЧС з хокею: Канада вириває перемогу над Німеччиною

Sport bigmir,  12 травня 2016, 22:45
0
177
Канадці перемогли в поєдинку з німцями

У напруженій боротьбі Канада зуміла здобути перемогу над збірною Німеччини на чемпіонаті світу.

У першому періоді канадці швидко вийшли вперед, що вселяло оптимізм і чергову легку перемогу. Однак, як показала гра, це було далеко не так.

Другий період канадці почали з другої шайби, але у відповідь німці зусиллями Реймера і Акдага зрівняли рахунок, що явно не входило в плани канадців.

У заключному періоді фаворити зустрічі поставилися до справи серйозно і зняли питання про переможця - на три пропущених шайби Німеччина не змогла нічим відповісти. Непроста перемога для канадців, які в другому періоді дали слабину і подарували інтригу любителям хокею.

Канада - Німеччина 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Шайби: Халл, 3:54, 43:12, Перрі, 23:22 Дженнер, 46:50, Чечі, 53:17 - Реймер, 31:31, Акдаг, 37:36