ЧС з хокею: Німеччина перемагає Білорусь

Sport bigmir,  13 травня 2016, 22:28
0
122
Збірна Німеччини здобула перемогу

Успішний перший період дозволив німецькій збірній перемогти своїх суперників з Білорусі.

Старт матчу з Білоруссю німецької збірної виразно вдався. Трохи більш як 10 хвилин знадобилося Німеччині, що б забезпечити собі гандикап у три шайби.

У другому періоді білоруси спробували переламати хід поєдинку і відродити інтригу. Але на шайбу Білорусі німці відповіли своїм взяттям воріт, давши зрозуміти, що не мають наміру віддавати свою перевагу.

У заключному відрізку команди знову обмінялися шайбами. Таким чином, сильний початок зустрічі дозволив Німеччині завоювати перемогу

Німеччина і Білорусь були сусідами в турнірній таблиці і перемога дозволила німцям піти в невеликий відрив.

Німеччина - Білорусь 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Шайби: Реймер, 4:26, Драйсаітл, 5:44, Шультц, 10:47 Мацек, 34:23, Гогула, 59:51 - Степанов, 28:08, Стас, 49:14