Швеція обіграла Норвегію на чемпіонаті світу з хокею

Sport bigmir,  14 травня 2016, 14:49
0
172
Збірна Швеції обіграла Норвегію з рахунком 3:2

У суботу, 14 травня, збірна Швеції обіграла Норвегію з рахунком 3:2 на чемпіонаті світу з хокею.

У перших двох періодах команди грали на досить низьких швидкостях, тому моментів було небагато. У першій двадцятихвилинці найреальніші шанси для взяття воріт завершилися попаданням у каркас воріт. Спершу Росен кинув з незручної руки, але шайба потрапила в штангу, після чого її накрив голкіпер норвежців, а потім норвежці отримали право на більшість, і Холес після розіграшу з лівого кола вкидання також влучив у каркас воріт.

Другий період розпочався з гола шведських хокеїстів. Нюквіст підхопив шайбу на правому фланзі, покотився за ворота, але Цуккареллі, який намагався йому завадити, зрізав шайбу у власні ворота - 0:1. У кінцівці другої двадцятихвилинки норвежці пограли в більшості, але майже всі кидки пройшли повз голкіпера. Потім шведи могли подвоїти перевагу, але Нюквіст не зміг реалізувати вихід один на один завдяки класним діям норвезького голкіпера Хаугена.

На початку заключного періоду шведи отримали видалення на дві хвилини, і норвежці отримали ще один шанс зрівняти рахунок, але цього не сталося, а ось шведи забили в меншості. Франссон кинув від синьої лінії, шайба від лицьового борту відлетіла на п'ятачок, і Лундберг підправив її в порожній кут - 0:2. Через хвилину перевага шведів знову стала в одну шайбу, так як Йоханнесен потужно кинув з лівого кола викидання, Матіс Олімб намагався підправити шайбу в ворота, але вона відлетіла до Ольсена, який і розпечатав ворота Маркстрема - 1:2. Потім шведські хокеїсти отримали право на більшість і цим шансом скористалися. Ерік Густафссон під 56-м номером кинув з середньої дистанції, Хауген відбив перед собою на накат Росена, який і підправив ігровий снаряд у сітку - 1:3. Ну а крапку в матчі поставив Анедреас Мартінсен. Тренерський штаб замінив голкіпера на шостого польового, Холес кинув від синьої лінії, а Мартінсен на п'ятачку підсік шайбу над щитками воротаря - 2:3.

Норвегія - Швеція 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Шайби: 20:56 Нюквіст - 0: 1, 42:43 Лундберг (Франссон, Шегрен - менш.) - 0: 2, 43:41 Ольсен (М. ОЛімб, Йоханнессен) - 1:2, 51:47 Росен (Е . Густафссон (56), Веннберг - більш.) - 1:3, 58:02 Мартінсен (Холес, М. Олімб) - 2:3

Воротарі: Хауген - Маркстрем

Кидки: 25 - 35

Штраф: 12 - 10

Норвегія: Хауген (Себерг); Йоханнессен, Холес, Нерстебе, Свеум, Трюгг, Едегорд, Толлефсен; Стіні, Хага, Бастіансен, Аск, Реймарк, Мартінс, Форсберг, Дальстрой, Цуккареллі, К. Олімб, М. Олімб, Ольсен

Швеція: Маркстрем (Фаст); Ларссон, Фентенберг, Франссон, Е. Густафссон (29), Е. Густафссон (56), Нюгрен; Селін, Рітола, Нюквіст, Шегрен, Баклунд, Ерікссон, Лундберг, Норман, Веннберг, Умарк, Класен, Росен, Сундстрьом