ЧС з хокею: Складна перемога Німеччини над Угорщиною

0
93
Німеччина здобула перемогу

Збірна Німеччини здобула мінімальну перемогу в поєдинку з Угорщиною.

Одразу за першою перемогою збірна Угорщини продовжує демонструвати непогану гру. У поєдинку з Німеччиною угорці зуміли чинити гідний опір.

Перший період закінчився лідерством угорців - шайба на рахунку Софрона. Безумовно, такий результат стартового відрізка не влаштував збірну Німеччини, яка в другому періоді додала і зуміла зрівняти рахунок завдяки шайбі Хаґера.

У третьому періоді німецькій збірній все-таки вдалося вийти вперед, забивши другу шайбу зусиллями Деніса Ройля. Однак лідерство недовго тривало, оскільки через кілька хвилин угорці знову зрівняли рахунок. Уже під саму завісу гри Німеччина забила третю шайбу, на яку Угорщина відповісти вже просто не встигла, і на додачу пропустили четвертий раз.

Німеччина тимчасово пішла у відрив від США, ну а Угорщина продовжує боротьбу з Білоруссю за місце в еліті.

Німеччина - Угорщина 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

Шайби: Хагер, 31:42, Ройль, 41:22, Браун, 57:24, Гоч, 59:27 - Софрон, 9:09, Вехрс, 45:14