Kremenchuk Open Cup-2016. Кременчук розгромив Білий Барс, Кривбас поступивс

iSport.ua,  11 серпня 2016, 22:26
0
110

Команди-учасники чемпіонату Української хокейної ліги зіграли свої перші поєдинки на Кубку Кременчука.

Сьогодні в Кременчуці розпочався перший передсезонний турнір, учасниками якого стали Кременчук, Донбас, Білий Барс і Кривбас.

Стартовий поєдинок турніру на арені «Айсберг» вийшов дуже видовищним і цікавим. У своєму першому історичному матчі створений влітку Кривбас не тільки нав'язав боротьбу Донбасу, а й підніс донеччанам чимало сюрпризів, ставши першою сенсацією турніру.

Вже на 14-й секунді зустрічі форвард криворіжців Олександр Селянин відзначився влучним кидком від лівого краю. Донеччани володіли невеликою перевагою, але реалізувати її не вдалося, а ось Кривбас зміг подвоїти свою перевагу в рахунку, завдяки добиванню Дмитра Німенка.

Потім Донбас підвищив обертів і почав істотно тиснути на ворота дебютантів і на екваторі зустрічі точне клацання від синьої лінії у виконанні Тарана стало результативним. Через півтори хвилини донеччани і зовсім відігралися, а автором закинутої шайби став Артем Бондарев. І ще до перерви команді Анатолія Степанищева вдалося вийти в лідери: Захаров скористався помилкою суперників в чужій зоні і без проблем розстріляв Дениса Черепанова.

Ну і остання шайба в основний час матчу була закинута в дебюті третього періоду, а її автором став Кирило Білоусов, який увійшов в чужу зону і класним кидком вразив верхній кут воріт чемпіонів України.

В овертаймі були класні моменти у донеччан, щоб вирвати перемогу, але голкіпер криворіжців надійно відіграв на останньому рубежі. Таким чином, все вирішилося в серії післяматчевих буллітів, де сильнішим виявився Донбас, завдяки єдиному реалізованому булліту у виконанні Артема Бондарева.

Донбас - Кривбас 4:3 Б (0:1, 3:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:14 Селянин (Німенко, Рябенко) - 0:1, 25:55 Німенко - 0:2, 30:00 Таран (Короп) - 1:2, 31:50 Бондарєв - 2: 2, 37:26 Захаров - 3: 2, 43:42 Білоусов - 4:2

Переможний буліт: Бондарев

Воротарі: Дьяченко - Черепанов

Донбас: Дьяченко (Люльчук); Толстушко, Петрухно, Кугут, Вл. Алексюк, Таран, Короп, Побєдоносцев, Григор'єв; Захаров, Бондарєв, Горище, Бабинець, Буценко, Ворона, Єгоров, Большаков, Гаврик, Кочетков, Дем'янюк, Рамазанов.

Кривбас: Черепанов (Безхлебний); Рябенко, Черевач, Александров, Кудрявцев, Катрич, Білоусов; Німенко, Черненко, Селянин, Слюсар, Вал. Алексюк, Мазула, Толканов, Секирко, Савченко, Підгурський, Куцевич, Грищенко, Рубан, Коваленко.

У другому поєдинку сьогоднішнього ігрового дня в рамках Кубка Кременчука господарі турніру Кременчук легко і впевнено розгромили білоцерківський Білий Барс з рахунком 7:1.

Найцікавішими вийшли перші два періоди, в яких кременчужани закинули сім шайб у ворота Білого Барса, а гості відповіли лише голом престижу. За команду Дмитра Підгурського дубль оформив Сергій Кузьмик, а у білоруського новачка команди Максима Слиша закинута шайба і три гольові передачі. Також три ассисти на рахунку Іллі Коренчука, а ще один гол на рахунку Олександра Михеєнка. У гостей єдину шайбу закинув Разумов після передачі Шевченка на першій хвилині другого періоду.

ХК Кременчук - Білий Барс 7:1 (3:0, 4:1, 0:0)

Шайби: 10:31 Міхеєнок (Костюк, Савицький) - 1:0, 12:14 Шиманський (Міхеєнок, Савицький) - 2:0, 14:21 Чернишенко (Овчініков, Коваленя) - 3:0, 21:04 Розмова (Шевченко ) - 3:1, 21:59 Коренчук (Ісаєнко, Слиш) - 4:1, 25:45 Кузьмик (Коренчук) - 5:1, 32:41 Слиш (Кузьмик, Коренчук) - 6:1, 39:59 Кузьмик (Коренчук, Слиш) - 7:1

Воротарі: Петленко - Власенко

ХК Кременчук: Петленко (Захарченко); Ісаєнко, Романенко, Дегтярьов, Сірченко, Васильєв, Савицький, Жовнір, Качмар; Коренчук, Кузьмик, Слиш, Овчініков, Чернишенко, Коваленя, Шиманський, Карпенко, Міхеєнок, Микулко, Костюк, Чорний.

Білий Барс: Власенко (Краснопільський); Благой, Воронін, Сухонос, Люльчук, Стоцький, Д. Гриценко, Татарин, Логачов; Черемнов, Ромащенко, Генералів, Даниленко, Разумов, Лісників, Шевченко, Ружников, Сеник, Печерський, Праведний, Мкртчан.