Kremenchuk Open Cup-2016. Донбас громить Білий Барс, Кривбас поступається К

iSport.ua,  12 серпня 2016, 23:10
0
113

Відбулися поєдинки другого раунду Кубка Кременчука, в яких фаворити дуелей взяли своє.

Як і вчора, другий ігровий день в рамках Кубка Кременчука відігравав матч за участю Донбасу, який на цей раз впевнено розібрався з білоцерківським Білим Барсом.

На жаль, посилення підопічних Костянтина Буценка не допомагає білоцерківській команді нав'язувати боротьбу грандів українського хокею. У першому турі Білий Барс поступився Кременчуку з рахунком 2:7, а сьогодні вони розгромно поступилися чинним чемпіонам України - Донбасу.

Весь поєдинок підопічні Анатолія Степанищева тримали шайбу в чужій зоні і контролювали хід гри, хіба що в третьому періоді трохи розслабилися і завершили його в нічию.

Серед гравців донецької команди варто відзначити захисника Павла Тарана, який оформив дубль, Олексія Ворону, на рахунку якого закинута шайба і два асисти, а також Ярослава Свищева, який виступив плеймейкером і віддав три гольові передачі. У білоцерківської команди єдину шайбу в третій двадцятихвилинці закинув Назар Ружников.

Білий Барс - Донбас 1: 8 (0:5, 0:2, 1:1)

Шайби: 3:57 Рамазанов - 0:1; 11:52 Таран (Свищев, Ворона) - 0:2; 15:28 Ворона (Мазур, Свищев) - 0:3; 17:56 Вл. Алексюк (Большаков) - 0:4; 19:38 Гаврик (Большаков, Єгоров) - 0:5; 26:23 Таран (Большаков, Єгоров) - 0:6; 30:06 Ворона (Свищев) - 0:7; [час?] Ружников (Воронін) - 1:7; [час?] Захаров - 1:8

Воротарі: Власенко - С. Люльчук

Білий Барс: Власенко (Краснопільський); Благой, Воронін, Сухонос, А. Люльчук, Рогач, Гриценко, Тонковид, Татарин; Шевченко, Ромащенко, Генералів, Даниленко, Разумов, Сеник, Черемнов, Ружников, Мкртчян, Козієнко, Найдьонов, Печерський.

Донбас: С. Люльчук (Дьяченко); Толстушко, Петрухно, Вл. Алексюк, Кугут, Побєдоносцев, Григор'єв, Таран, Карпо; Захаров, Бондарєв, Горище, Рамазанов, Буценко, Дем'янюк, Свищев, Мазур, Ворона, Єгоров, Большаков, Гаврик.

У другій зустрічі ігрового дня господарі турніру Кременчук всуху обіграли криворізький Кривбас з рахунком 4:0.

Криворіжці непогано провели свій перший історичний поєдинок з Донбасом, відібравши очки у діючих чемпіонів України, але з підопічними Дмитра Підгурського сенсації не вийшло.

Ще в першому періоді кременчужани зняли всі питання про переможця матчу. Вже на четвертій хвилині Кузьмик відіграв рахунок в матчі, а через всього лише сім хвилин рахунок збільшив Дмитро Чернишенко в меншості, а в кінцівці першої двадцятихвилинки відзначився Юрій Петранговський в більшості.

Остаточну крапку у зустрічі поставив Дмитро Гніденко, який разом з партнерами по ланці реалізував чисельну більшість. Зазначимо, що на рахунку Петранговського закинута шайба і два асисти. Також не можна не відзначити перший шатаут на турнірі у виконанні голкіпера збірної України Едуарда Захарченка.

Нагадаємо, що завтра відбудуться два заключні матчі на турнірі, в якому головним буде поєдинок між Донбасом і Кременчуком, які і вирішать, хто з них найсильніша команда Кубка Кременчука. Білий Барс і Кривбас в очному протистоянні посперечаються за бронзові нагороди передсезонного турніру.

ХК Кременчук - Кривбас 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)

Шайби: 3:05 Кузьмик (Слиш, Коренчук) - 1:0; 10:24 Чернишенко (Петранговський - менш.) - 2:0; 18:21 Петранговський (Башко, Кіча - більш.) - 3: 0; 23:34 Гніденко (Петранговський, Захарченко - більш.) - 4:0

Воротарі: Захарченко - Черепанов

ХК Кременчук: Захарченко; Ісаєнко, Романенко, Башко, Ігнатенко, Дегтярьов, Сірченко, Варивода, Акімов; Коренчук, Кузьмик, Слиш, Кіча, Гніденко, Петранговський, Овчинников, Чернишенко, Коваленя, Луговий, Гриценко, Бойков.

Кривбас: Черепанов; Александров, Кудрявцев, Черевач, Рябенко, Білоусов, Катрич, Грищенко, Вал. Алексюк, Мазула, Селянин, Черненко, Німенко, штовхання, Куцевич, Савченко, Підгурський, Секирко, Слюсар, Рубан, Коваленко.