iSport.ua,  18 серпня 2016, 21:53
0
220

Українська команда продовжує підготовку до нового сезону.

Після минулого передсезонного турніру «Кубок Кременчука», чемпіон України Донбас взяв участь в ще одній першості «Меморіал Забійника», на якому донецький колектив проведе три поєдинки.

Свій перший поєдинок команда Анатолія Степанищева проводила проти віце-чемпіона Білорусі - солігорського Шахтаря.

Уже в дебюті стартового періоду донеччани примудрилися пропустити атаку білорусів, яка виявилася результативною. Дронов вистрілив від синьої лінії, шайба потрапила в когось із захисників донеччан, а Лівша підхопив снаряд і кинув в незахищений кут воріт Царегородцева. Через кілька хвилин номінальні гості мали ще одну можливість відзначитися, але Брахманіс не зміг реалізувати буліт.

У другому періоді нас чекав більш відкритий хокей з множинними атаками, які шість разів завершилися взяттям воріт, при цьому чотири шайби влетіли у ворота української команди. Донеччани двічі зрівнювали рахунок зусиллями Чердака і Кочеткова, але білоруси явно більше хотіли перемогти, особливо старався екс-нападник Донбасу-2 Роман Малиновський, якому все-таки вдалося вразити ворота своєї колишньої команди. Також відзначимо, що хет-трик оформив Артем Лівша, а ще одна шайба на рахунку Нікуліна.

Третій період також виявився насиченим на результативні атаки і в підсумку команди за двадцять підсумкових хвилин двічі обмінялися голами. У команді Анатолія Степанищева відзначилися Алексюк і Захаров, а у Шахтаря шайби на рахунку Брахманіс і Брікуна.

Також після завершення основного часу матчу за регламентом турніру була проведена серія післяматчевих буллітів, яка залишилася за білорусами з рахунком 3: 2.

Таким чином, донецька команда починає свій шлях на «Меморіалі Забійника» з поразки від солігорського Шахтаря з рахунком 4: 7. Відзначимо, що півроку тому донеччани вже зустрічалися з Шахтарем в товариському матчі і тоді Донбас переміг з рахунком 4: 1.

Завтра українська команда зіграє проти Зволена, а в суботу проведе спаринг з Детвою. Обидва суперники представляють Словаччину.

Донбас - Шахтар 4: 7 (0: 1, 2: 4, 2: 2)

Шайби: 0: 1 Лівша (Дронов, Левко), 1:14, 1: 1 Горище (Буценко), 24:20, 1: 2 Нікулін, 26:12, 2: 2 Кочетков (Кугут), 27:00, 2 : 3 Малиновський (Левко, Карабанов), 33:44, 2: 4 Лівша (Відгрен), 35:59, 2: 5 Лівша (Карабанов), 37:19, 2: 6 Брахманіс (Кулман), 41:09, 3 : 6 Алексюк (Кочетков), 46:41, 3: 7 Брікун (Кулман, Брахманіс), 47:21, 4: 7 Захаров (Горище), 59:30.

Воротарі: Царегородцев - Малютін

Донбас: Царегородцев (Люльчук); Толстушко - Петрухно, В.Захаров - Горище - Бондарєв, Алексюк - Кугут, Рамазанов - Буценко - Кочетков; Таран - Короп, Єгоров - Большаков - Гаврик; Григор'єв - Побєдоносцев (К), Ворона - Дем'янюк - Свищев.

Шахтар: Малютін (Шибанов); Карєв - Достанко; Андрущенко - Усенко - Міхальов (К), Відгрен - Кярменіемі, Брахманіс - Кулман - Брікун; В.Сушко - Лєтов, Левко - Карабанов - Малиновський; Дурнов - Кудін, Кунцевич - Нікулін - Лівша.