Ліга чемпіонів. Упевнені перемоги Цуга, Фарьестада, Ювяскюля і Давоса

iSport.ua,  20 серпня 2016, 00:33
0
171

Відбулися чергові поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів.

Сьогодні, в рамках четвертого ігрового дня відбулося шість зустрічей в рамках групового етапу хокейної Ліги чемпіонів.

Сьогоднішній день відкривав матч між данським Есьбьергом і швейцарським Цугом, який завершився розгромною перемогою гостей з рахунком 8:3. Швейцарська команда всю гру володіла величезною перевагою і за правом  обіграла своїх опонентів у всіх трьох періодах. Особливо результативним періодом виявилася друга двадцятихвилинка, в якій було закинуто п'ять шайб, і чотири з них у ворота данського колективу.

Есбьерг (Данія) - Цуг (Швейцарія) 3:8 (1:2, 1: 4, 1:2)

Шайби: 9:33 Ламмер (Дием) - 0:1; 11:56 Діаз (Макінтайр, Холден - більш.) - 0:2; 15:53 ​​Фіддлер (Хьюльманд - більш.) - 1:2; 20:30 Іммонен (Сентелер, Клінгберг) - 1:3; 27:14 Марчіні (Діаз - більш.) - 1:4; 28:37 Іммонен (Клінгберг) - 1:5; 30:07 Занггер (Шлюмпф, Ламмер) - 1:6; 31:19 Ніксон (Найт, Мартіндейл - більш.) - 2:6; 47:44 Хьюльманд (Ніксон, Куррен - більш.) - 3:6; 50:55 Макінтайр (Марчіні, Діаз - більш.) - 3:7; 57:49 Клінгберг (Сентелер) - 3:8

Воротарі: Хенріксен (Сьогаард, 30:07) - Стефан

Кидки: 19 - 34

Штраф: 18 - 22

Два наступні поєдинки завершилися мінімальними перемогами з рахунком 2:1. Німецький Айсбарен на своєму майданчику обіграв шведський Лулео, забивши переможну шайбу на екваторі третьої двадцятихвилинки. В іншому протистоянні шведська Фрелунда здобула перемогу в Німеччині над Вольфсбургом, і що найцікавіше - також забила на екваторі заключного періоду.

Айсберен (Німеччина) - Лулео (Швеція) 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 31:17 Дюпон (Маккуїн, Таллаксон) - 1:0; 35:46 Мульеро (Шира, Харью - більш.) - 1:1; 49:16 Хердлер (більш.) - 2:1

Воротарі: Веханен - ​​Лассінантті

Кидки: 28 - 28

Штраф: 24 – 18

Вольфсбург (Німеччина) - Фрелунда (Швеція) 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Шайби: 22:17 Фаузер (Шерроу, Обін) - 1:0; 47:20 Уеллман (Хьяльмарссон, Я. Ларссон) - -1:1; 49:33 Олофссон (Донован, Норстебо) - 1:2

Воротарі: Воглом - Густафссон

Кидки: 17 - 31

Штраф: 8 - 4

Польська Краковія на своєму льоду розгромно поступилася шведському Фарьестаду з рахунком 1:5. Єдину шайбу господарі закинули на екваторі першого періоду, а її автором став Капіца. У гостей вирішальним періодом став другий, в якому вони змогли тричі вразити ворота Радзишевським і не пропустити в свої. Зазначимо дві гольові передачі Александера Йоханссона.

Краковія (Польща) - Фарьестад (Швеція) 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
Шайби: 2:04 Гуляш (Нюгрен, М. Нільссон - більш.) - 0:1; 9:41 Капіца (Йєнчик) - 1:1; 20:58 П. Аслунд (Рюно, А. Йоханссон) - 1:2; 26:21 П. Асплунд (Р. Асплунд, А. Йоханссон) - 1:3; 28:34 Ан. Ерікссон - 1:4; 41:15 Перссон (Свенссон) - 1:5;

Воротарі: Радзишевським - Хауген

Кидки: 21 - 52

Штраф: 4 - 33

І наостанок ще дві зустрічі, які завершилися з однаковим рахунком 4:1. У першому поєдинку французький клуб Гап на своєму майданчику поступився фінській Ювяскюля. А в другій грі швейцарський Давос впевнено розібрався з французьким Руаном, який добре знайомий українським уболівальникам за зустрічами з Донбасом і Кременчуком. Зазначимо дубль Симона і дві гольові передачі Шнібергера.

Гап (Франція) - Ювяскюля (Фінляндія) 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)

Шайби: 16:42 Рооба (Пуллі, Хотакайнен) - 0:1; 20:59 Калтева (Лофман, Колемайнен) - 0:2; 22:05 Пуллі (Рооба, Пильман) - 0:3; 22:26 Лоухівара (Лофман, Хютонен - ​​більш.) - 0:4; 45:11 Бальзамо - 1:4

Воротарі: Фукурімі - Туоккола

Кидки: 14 - 31

Штраф: 6 - 6
Давос (Швейцарія) - Руан (Франція) 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Шайби: 10:04 М. Візер (Ліндгрен, Аксельссон - більш.) - 1: 0; 16:51 Коломбе - 1:1; 33:37 Симон (Йорг, Шнібергер) - 2:1; 37:49 Ашліманн (Шнібергер, Коусал - більш.) - 3:1; 57:12 Симон - 4:1

Воротарі: Сенн (Поттельберге, 30:11) - Сабурін

Кидки: 40 - 35

Штраф: 6 - 37