Меморіал Забойніка. Донбас наостанок обіграв Детву

iSport.ua,  20 серпня 2016, 20:27
0
107

Донбас провів свій завершальний матч у межах 18-го Меморіалу Павла Забойніка у Зволені.

Сьогодні український Донбас провів свій заключний матч у турнірі «Меморіал Забойніка», який проходить у Словаччині. Суперником донеччан став словацький клуб Детва з другої ліги національного чемпіонату. Відзначмо, що у Детви до цього матчу було в активі п'ять балів після двох ігор, і вона лідирувала в турнірі.

У стартовій двадцятихвилинці лідирувала команда Анатолія Степанищева, яка змогла відкрити рахунок у матчі. На екваторі періоду у донеччан пройшла класна атака в більшості, яку завершив Шаміль Рамазанов, точно кинувши з кількох метрів - 1:0.

А ось другий період почався з атак гостей, які практично відразу ж відновили рівність у рахунку і після цього не зупинилися - закинули ще дві шайби у ворота донецької команди, на що донеччани відповіли лише однією шайбою у виконанні Єгорова. У Детві закинуті шайби на рахунку Зорвана, Срнкі і Шкваридла.

У третьому періоді донеччани побудували свою гру від оборони і, як виявилося, - установка Степанищева спрацювала. Спершу Большаков зрівняв рахунок, а потім у більшості і зовсім оформив дубль, тим самим принісши Донбасу другу перемогу на турнірі у Словаччині.

Відзначмо, що за регламентом турніру після закінчення матчу повинна бути серія післяматчевих буллітів, але вона була скасована через грубу і неспортивну поведінку гравців словацького клубу. Також не можна не відзначити результативність Большакова, який за матч набрав чотири бали за два голи і дві ефективні передачі.

Донбас - Детва 4: 3 (1: 0, 1: 3, 2: 0)

Шайби: 1: 0 Рамазанов (Большаков - більш.), 1: 1 Зорван (Хрусік, Віделка), 1: 2 Срнка (Риха), 2: 2 Єгоров (Карп, Большаков - більш.), 2: 3 Шкваридло (Седиві, Сладок), 3: 3 Большаков, 4: 3 Большаков (Побєдносцев, Рамазанов - більш.).