iSport.ua,  26 серпня 2016, 23:24
0
129

Завершився третій ігровий день в рамках передсезонного турніру "Кубок Донбасу".

У першому поєдинку в Дружківці на арені «Альтаїр» криворізький Білий Барс в досить бойовому матчі зміг обіграти білоцерківський Білий Барс з рахунком 5:2.

Перший період пройшов в хорошій боротьбі з невеликою ігровою перевагою криворіжців, за яких дублем вистрілив Олександр Селянин, а номінальні гості відповіли влучним кидком Печерських.

У другому періоді була зафіксована нічия, в якій кожна команда відзначилася по разу. Спершу Печерських оформив дубль і зрівняв рахунок, а потім за Кривбас відзначився Слюсар.

У третій двадцятихвилинці підопічні Костянтина Буценка відвертопідсіли і Кривбас за це покарав, закинувши дві шайби в ворота Краснопільського, а авторами закинутих шайб стали Слюсар і Макріцкій.

Таким чином, криворіжці добувають першу перемогу на передсезонному турнірі і набирають перші три очки.
Кривбас - Білий Барс 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Шайби: 1:26 Селянин (Секирко, Мазула) - 1:0; 3:51 Селянин (Мазула) - 2: 0; 10:09 Печерських (Лісників) - 2: 1; 33:01 Печерських (Лісників) - 2:2; 37:23 Слюсар (Вал. Алексюк) - 3:2; 54:15 Слюсар (Катрич, Вал. Алексюк) - 4:2; 58:14 Макріцкій (Селянин, Вал. Алексюк) - 5:2

Воротарі: Безхлібний - Краснопільський

Кривбас: Безхлібний (Коржиков); Бєлоусов, Магерів, Черевач, Александров, Горлушко, Катрич, Слюсар, Вал. Алексюк, Підгурський, Савченко, Куцевич, Рубан, Мазула, Секирко, Селянин, Шереметьєв, Макріцкій

Білий Барс: Краснопольський (Власенко); О. Благой, Поцелуенко, Сухонос, А. Люльчук, Тонковид, Дворецький, Черемнов, Найдьонов; Печерських, Ромащенко, Лісників, Шевченко, Разумов, Генералів, Мкртчян, Даниленко, Сеник, Гриценко, Ружников, Логачов

У другому матчі сьогоднішнього ігрового дня віце-чемпіон Кременчук легко і впевнено розгромив харківський Витязь з рахунком 7:0. Інтрига була вбита вже після першого періоду, в якому кременчужани закинули три шайби у ворота екс-голкіпера Донбасу Євгена Напненка. Відзначимо оформлений дубль Сергія Кузьмика, а ще одна шайба на рахунку Овчинникова.

В останні два періоди команда Дмитра Підгурського закинула ще по дві шайби в кожному з них. Сергій Кузьмик зміг ще раз вразити ворота Витязя і оформив хет-трик. Також відзначимо гол + пас від Дениса Ісаєнка, а також оформлений шатаут Шевчука.

Витязь - Кременчук 0:7 (0:3, 0:2, 0:2)

Шайби: 0:1 Овчинников, 1:05, 0:2 Кузьмик (Ісаєнко, Слиш), 6:23, 0:3 Кузьмик, 19: 33-мен, 0:4 Ісаєнко (Коренчук, Слиш), 24:11, 0:5 Луговий (Гриценко), 34: 21,0:6 Кузьмик (Слиш, Ісаєнко), 40: 46-бол, 0:7 Карпенко (Янішевський, Микулко)

Воротарі: Напненко - Шевчук

Витязь: Напненко. Оксененко, Муль, Сальников, Посєвін, Кривонос, Качмар, Матвієнко, Єфремов, Ханін, Миколенко, Попов, Піддубний, Одноворченко, Максименко, Кобиков, Гасимов, Алексанян Петрович, Муртіщев, Колядинський

Кременчук: Шевчук. Ісаеко, Романенко, Коренчук, Кузьмик, Слиш, Дегтярьов, Сірченко, Овчинников, Чернишенко, Коваленя, Савицький, Васильєв, Микулко, Карпенко, Янішевський, Варивода, Акімов, Луговий, Гриценко, Бойков