Ліга чемпіонів. Фрібург розібрався зі Зноймо

iSport.ua,  1 вересня 2016, 23:57
0
210

Відбувся черговий поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів.

У сьогоднішньому ігровому дні був зіграний єдиний матч у групі F, в якому швейцарський Фрібург на своєму майданчику впевнено обіграв чеський Зноймо з рахунком 5:2.

Уже в першому періоді господарі льоду показали, що перемога від них нікуди не дінеться, закинувши дві шайби в ворота Патрика Нехватала. У другій двадцятихвилинці гості змогли відіграти одну шайбу, але в третьому у відповідь пропустили три в свої ворота, на що знову відповіли одним результативним кидком.

У складі переможців виділимо нападника Карла Нойшвандера, який відзначився в першому і третьому періодах, тим самим оформивши дубль. У чеського колективу виділимо захисника Лібора Шулака, який в четвертий раз відзначився на турнірі закинутою шайбою і очолив список бомбардирів серед гравців, що обороняли.

Таким чином, швейцарська команда здобула другу перемогу поспіль і, набравши шість очок, очолила турнірну таблицю в групі F, а Зноймо на даний момент з нулем її замикає. На другій сходинці розташувався німецький Ред Булл з Мюнхена.

Фрібург (Швейцарія) – Зноймо (Чехія) 5: 2 (2:0, 0:1, 3:1)

Шайби: 7:20 Нойшвандер (Биков, Шілт) - 1: 0; 14:15 Нойка (Ратгеб, Рітола - більш.) - 2: 0; 30:18 Шулак (Калус - більш.) - 2:1; 40:46 Червенка (Шилт, Ратгеб) - 3: 1; 46:16 Ціп (Хагсмен, Седа) - 3: 2; 47:32 Пульо (Мотта, Густафссон) - 4: 2; 47:44 Нойшвандер (Мотта) - 5:2

Воротарі: Конц - Нехватал

Кидки: 40 - 36

Штраф: 10 - 6