iSport.ua,  9 вересня 2016, 20:54
0
84

Донбас і Дженералз офіційно відкрили новий сезон українського хокею.

Сьогодні на арені "Альтаїр" у Дружківці стартував новий чемпіонат України з хокею, який відкрився матчем між донецьким Донбасом і київськими Дженералз.

У першому періоді команди показали досить якісний і бойовий хокей з обох сторін. Заради правди варто зазначити, що донеччани виглядали переконливішими в чужій зоні і набагато менше помилялися в обороні своїх воріт. А ось київським Генералам щось потрібно робити з дисципліною, адже в першій двадцятихвилинці вони часто порушували правила і опинялися в меншості, із чого із задоволенням скористалася команда Анатолія Степанищева, двічі покаравши своїх суперників. Спершу на п'ятій хвилині Сергій Бабинець об'їхав ворота голкіпера Петрова і прострілив на п'ятак, а шайба потрапила в коник захиснику Генералів Скрипця і відскочила у ворота - 1:0. Потім на екваторі періоду Толстушко віддав на Захарова, а той зробив потужний і точний кидок у ближній кут - 2:0.

У другій двадцятихвилинці ситуація повторилася. На початку періоду обидві команди спокійно по черзі контролювали шайбу, а потім Генерали знову залишилися в меншості, а Донбас збільшив свою перевагу в рахунку. Петрухно потужно кинув з півзони в лицьовий борт - шайба вискочила перед воротами, а Чердак у дотик спокійно переправив її у ворота Петрова, який бачив політ шайби, але не встиг вчасно зреагувати на відскок - 3:0.

Через дві хвилини щось між собою не поділили Таран і Татаренко, і на льоду майданчика "Альтаїр" пройшов перший кулачний поєдинок між хокеїстами в новому сезоні, у якому перемогу здобув гравець Генералів Татаренко. Зазначимо, що ці гравці не в перший раз перевіряють свої кулаки один на одному, адже саме вони наприкінці минулого сезону також провели бій на льоду в рамках четвертого матчу півфінальної серії чемпіонату України - і того разу сильнішим був Таран. Так що констатуємо нічию в дуелі Татаренко - Таран. Також зазначимо, що Таран відправився на лавку для штрафників, а ось Татаренка попросили покинути майданчик через вилучення до кінця матчу. Наставник киян Євген Шахрайчук був дуже незадоволений суддівськими рішеннями не на користь його команди і по ходу всієї гри щось намагався довести арбітрам.

Далі у нас продовжилася гра, і за чотири хвилини до кінця періоду господарі зняли всі питання про переможця зустрічі, закинувши четверту шайбу у ворота Петрова. Нікіфоров з-позаду воріт зробив передачу в центр зони, звідки Шафаренко просто розстріляв ворота Генералів - 4:0.

У третьому періоді гості вперше отримали можливість пограти в більшості усі дві хвилини і навіть 20 секунд на гру у форматі 5 на 3. Але навіть і тут нічого путнього, окрім непоганого входу в зону, зробити не вийшло. У підсумку чемпіон України - Донбас - довів справу до своєї заслуженої перемоги і здобув свої перші три очки в новому сезоні. Також відзначимо впевнену гру на останньому рубежі Царегородцева, який оформив перший для команди шатаут в українській хокейній лізі в сезоні-2016/17.

Донбас - Дженералз 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Шайби: 4:35 Бабинець (Дем'янюк - більш.) - 1:0, 11:20 Захаров (Толстушко - більш.) - 2:0, 26:48 Чердак (Петрухно - більш.) - 3:0, 36:17 Шафаренко (Нікіфоров) - 4:0

Воротарі: Царегородцев - Петров

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Карп, Побєдоносцев, Кочетков, Шафаренко, Нікіфоров, Кугут, Алексюк, Бабинець, Буценко, Дем'янюк, Толстушко, Петрухно, Чердак, Захаров, Гаврик, Таран, Григор'єв, Єгоров, Большаков, Рамазанов

Дженералз: Петров (Березін); Афанасьєв, Толкунов, Лялька, Саків, Мушніков, Татаренко, Жовнір, Безуглий, Лиманський, Басков, Скрипець, Генкель, Шаманський, Коляда, Тимченко, Шпак, Боєвих, Костюк, Мельников, Лисак