iSport.ua,  14 вересня 2016, 23:06
0
40

Відбувся перший поєдинок другого туру української хокейної ліги.

Після першого туру у Дженералз і Кременчука по нуль очок в турнірній таблиці, оскільки в дебюті сезону Генерали поступилися Донбасу, а кременчужани програли дебютантам Кривбасу.

У першому періоді команди не ризикували і довгий час придивлялися один до одного, хоча про сили і здібності суперника знали обидва колективи, оскільки вони не один раз грали між собою на передсезонних турнірах. Втім моменти були у обох команд, але реалізувати їх не вдалося.

Старт другої двадцятихвилинки залишився за київською командою, яка несподівано відзначилася в меншості. Генерали здорово відбивалися на протязі двох хвилин і в кінцівці штрафного часу Віталій Лялька скористався помилкою суперника і без проблем переграв воротаря збірної України Едуарда Захарченка - 0:1.

Всього лише п'ять хвилин знадобилося господарях майданчика, щоб зрівняти рахунок в матчі. Хокеїсти Кременчука розставилися в чужій зоні, Кузьмик віддав шайбу на синю лінію, звідки здорово кинув Ігнатенко і диск опинився у воротах - 1:1.

Після цього гра трохи заспокоїлася, але помилок більше було у Генералів, які раз за разом залишалися в меншості, але завдяки класній грі свого воротаря Петрова їм вдалося піти на другу перерву за рівного рахунку.

У третьому періоді ситуація продовжилася і вже всі вболівальники готувалися до овертайму і тут гості взяли гру під свій контроль, а головним героєм останніх хвилин, та й усього матчу став нападаючий Дженералз - Віталій Лялька. За п'ять хвилин до кінця третього періоду Саків відібрав шайбу біля борту і точно віддав передачу на Ляльку, який кинув точно в дев'ятку воріт Захарченка - 1:2. Після цього кременчужани намагалися відігратися усіма можливими силами, але це був не їхній день. А ось кияни скористалися тим, що наставник господарів Дмитро Підгурський випустив ще одного польового замість воротаря. Саків викотився з Лялько на порожні ворота і не поскупився, віддавши передачу на Ляльку, який оформив перший хет-трик у нинішньому сезоні.

Таким чином, київські Дженералз здобули першу перемогу в сезоні і набрали перші три очки, а ось Кременчуку потрібно щось робити з реалізацією більшості і своїх моментів, тому що далі буде пізно. Після двох турів у команди Дмитро Підгурського «нуль» у графі очки.

ХК Кременчук - Дженералз 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Шайби: 24:12 Лялька (менш.) - 0:1; 29:10 Ігнатенко (Кузьмик, Башко) - 1:1; 55:52 Лялька (Саків, Ципнятов) - 1:2; 59:51 Лялька (Саків, Мельников - п.в.) - 1:3

Воротарі: Захарченко - Петров

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Романенко - Ісаєнко, Башко - Ігнатенко, Варивода - Васильєв, Акімов - Савицький; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Кіча - Гніденко - Петранговський, Овчініков - Чернишенко - Коваленя, Луговий - Карпенко - Янішевський

Дженералз: Петров (Березін); Афанасьєв - Толкунов, Татаренко - Жовнір, Скрипець - Генкель, Бойових - Шпак; Лялька - Саків - Мушников, Безуглий - Шаманський - Лиманський, Тимченко - Коляда - Ципнятов, Костюк - Мельников - Басков.