iSport.ua,  21 вересня 2016, 00:52
0
141

Відбувся заключний поєдинок другого туру в групі В.

У заключному матчі в рамках другого туру групи В відродженого Кубка світу зустрічалися збірні Швеції та Фінляндії. У першому турі шведи мінімально обіграли збірну Росії, а Суомі з тріском поступилися збірній Північної Америки до 23 років.

У першому періоді обидві збірні відзначитись не змогли і не показували якихось швидких швидкостей. Якщо говорити про ігрову перевагу, то трохи більше шайбою володіли шведи, а якщо про моменти, то небезпечних було всього два - по одному на команду. Спершу був момент у фінів, коли на початку першої двадцятихвилинки Лундквіст відбив шайбу перед собою після кидка з лівого краю, а Терявяйнен в дотик розстрілював - диск від ключки шведського воротаря Лундквіста влучив у праву штангу і вилетів на лід. А потім два фінські гравці грубо помилилися в своїй зоні і Ландеског вийшов один на один з гострого кута, але обіграти ТУКК Раска не зміг.

У другому періоді моментів як і в першому було дуже мало, але шведська збірна змогла відкрити рахунок в матчі на самому екваторі двадцятихвилинки. Брати Седіни розіграли шайбу за воротами, Хенрік викотився на п'ятак і прострілив уздовж воріт, а Строльман в дотик розстріляв ворота Раска - 0:1. У фінів крім дальніх кидків по суті нічого і не було, і з усіма ними Лундквіст без проблем впорався. Єдиний небезпечний кидок був у Фільппули, який з кистей кинув з середньої дистанції, але воротар відбив шайбу в сторону від воріт.

На початку заключного періоду були непогані моменти у виконанні Лайне і Комарова, але кидок першого відбив голкіпер, а другого прийшовся трохи вище поперечини. В середині періоду команди отримали по одному обопільному видаленню і це мало не зіграло на руку фінської збірної. Гравці Суомі закріпилися в чужій зоні, після чого Гранлунд з метра двічі розстрілював ворота шведів, а потім Койву додавав вже в інший кут, але у всіх епізодах здорово зіграв Лундквіст. Ну, а в самій кінцівці зустрічі фіни випустили шостого польового замість воротаря, після чого Луї Ерікссон відправив її в порожні ворота і встановив остаточний рахунок на табло - 2:0 на користь шведів.

Таким чином, збірна Швеції здобуває другу перемогу в двох матчах і практично забезпечує собі місце в плей-офф, а Суомі з нулем очок перебувають на останній сходинці і їхні шанси на прохід далі зовсім мінімальні. Також відзначимо голкіпера збірної Швеції Хенріка Лундквіста, який в першому ж своєму матчі на Кубку світу оформив шатаут.
Швеція - Фінляндія 2:0 (0:0, 1:0, 1: 0)

Шайби: 29:57 Строльман (Х. Седін, Д. Седін) - 1:0, 59:58 Ерікссон (п.в.) - 2:0

Воротарі: Лундквіст - Раск

Кидки: 28 - 36

Штраф: 8 - 8

Швеція: Лундквіст (Маркстрем); Яльмарссон, Строльман, Екхольм, Екман-Ларссон, Карлссон, Хедман; Форсберг, Баклунд, Крюгер, Сильверберг, Бекстром, Ерікссон, Д. Седін, Х. Седін, Седерберг, Хагелін, Хернквіст, Ландеског

Фінляндія: Раск (Рінне); Мяяття, Лепісто, Покка, Ватанен, Рістолайнен, Йокіпакка; Койву, Лехтер, Ахо, Донський, Корпікоскі, Лайне, Йокінен, Фільппула, Гранлунд, Комаров, Барков, Терявяйнен