iSport.ua,  21 вересня 2016, 22:10
0
102

Відбулися перші матчі четвертого туру української хокейної ліги.

У першому поєдинку чемпіон України донецький Донбас у гостях мінімально поступився Кременчуку з рахунком 1:2.

У першому періоді команди продемонстрували і показали, що на льоду зійшлися головні претенденти на золоті медалі чемпіонату. Була класна боротьба, і хокей проходив на високих швидкостях. За двадцять хвилин команди створили достатньо моментів, щоб відзначитися, але на останніх рубежах здорово зіграли воротарі.

У другому періоді команди, нарешті, розпечатали ворота і закинули по одній шайбі на команду, завершивши його з рахунком 1:1. Першими відкрили рахунок господарі на п'ятій хвилині зустрічі, коли Коренчук класно кинув з середньої дистанції, шайба потрапила в штангу і від спини воротаря Донбасу залетіла у ворота – 1:0. Гості відігралися за чотири хвилини до кінця другої двадцятихвилинки, коли Захаров швидше за всіх зорієнтувався на п'ятачку і проштовхнув ігровий снаряд у ворота воротаря збірної України Едуарда Захарченка – 1:1.

Заключний період почався з результативної атаки гравців Кременчука, які закинули швидку шайбу і вийшли вперед, а автором переможного гола став Коваленя, якому асистував Гніденко. Донеччани з усіх намагалися відігратися, але всі спроби підопічних Анатолія Степанищева успіхом не закінчилися.

Таким чином, Кременчук здобуває третю перемогу в нинішньому сезоні, одну з них над Кривбасом в овертаймі, а для Донбасу це перша поразка в нинішньому чемпіонаті.

Кременчук – Донбас 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 24:55 Коренчук (Кузьмик, Ігнатенко) – 1: 0, 35:27 Захаров – 1:1, 41:41 Коваленя (Гніденко, Ігнатенко) – 2:1

Воротарі: Захарченко – Царегородцев

Кременчук: Захарченко, (Петленко) – Ісаєнко, Романенко, Коренчук, Кузьмик, Слиш – Ігнатенко, Башко, Кіча, Гніденко, Петранговський – Варивода, Васильєв, Бойков, Карпенко, Коваленя –Савицький, Акімов, Луговий, Гриценко, Янішевський

Донбас: Царегородцев, (Дьяченко) – Побєдоносцев (К), Кугут, Кочетков, Шафаренко, Никифоров – Толстушко, Петрухно, Захаров, Бондарєв, Чердак – Таран, Короп, Бабинець, Буценко, Дем'янюк – Алексюк, Григор'єв, Єгоров, Большаков, Рамазанов

Ще в одній зустрічі білоцерківський Білий Барс мінімально поступився київським Дженералз з рахунком 2:3.

У першому періоді білоцерківці більше володіли ініціативою і більше контролювали шайбу в чужій зоні. За перші двадцять хвилин господарі двічі вразили ворота Генералів, які вперше в сезоні захищав Дмитро Березін, а авторами закинутих шайб стали Назар Ружников і Юрій Поцелуєнко. А ось кияни змогли відповісти лише одним голом, який записаний в актив Євгена Лиманського.

У другому періоді команда Вадима Шахрайчука не тільки вирівняла гру, а й змогла закинути дві шайби в ворота Білого Барса. Спочатку на четвертій хвилині періоду відзначився капітан команди Олексій Мельников, а через чотири хвилини кияни реалізували більшість, завдяки голу у виконанні Богдана Сакова.

У третьому періоді гості непогано оборонялися, і в них був чудовий шанс, щоб зрівняти рахунок, але досвідчений Руслан Ромащенко не зміг реалізувати штрафний кидок.

Таким чином, Генерали здобувають важку перемогу над білоцерківським Білим Барсом, і цей успіх став для них третім в сезоні, а у команди Костянтина Буценка поки що в активі одна перемога над харківським Витязем в першому турі.

Білий Барс – Дженералз 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 4:28 Ружников (Логачов) – 1:0, 8:43 Лиманський (Шаманський, Безуглий) – 1: 1, 19:01 Поцелуєнко (Лісників, Ружников) – 2:1, 23:07 Мельников – 2:2 , 27:33 Саків (Басков – більш.) 2:3

Воротарі: Власенко – Березін

Білий Барс: Власенко, Печерських – Ромащенко – Лісників, Благой – Воронін, Чебонян – Разумов – Сеник, Сухонос – Люльчук, Праведний – Ружников – Поцелуєнко, Логачов – Дворецький, Найдьонов, Козієнко, Гриценко – Татарин

Дженералз: Берізін, Лялька – Саків – Басков, Скрипець – Толкунов, Лиманський – Шаманський – Безуглий, Татаренко – Жовнір, Ципнятов – Мельников – Тимченко, Генкель – Бойових, А. Дворник – Костюк – Мушников, Козачук – Шпак