iSport.ua,  22 вересня 2016, 21:56
0
78

Відбувся заключний матч четвертого туру української хокейної ліги.

В останньому матчі четвертого туру чемпіонату України зустрічалися криворізький Кривбас і харківський Витязь, в якому дебютанти УХЛ добули важку перемогу над харків'янами з рахунком 3:2.

У першому періоді підопічні Віталія Литвиненка мали невелику ігровий перевагу і тричі мали можливість пограти в більшості, але реалізувати чисельну перевагу вони не змогли. Втім і криворіжці нічим небезпечним не запам'яталися.

У першій частині другого періоду знову активніші були гості і через сім хвилин вони змогли відкрити рахунок в матчі, коли на 27-й хвилині зустрічі Посєвін віддав класну передачу на п'ятак, де Лазаренко в дотик переправив її у ворота - 0:1. У другій частині двадцятихвилинки гості почали часто втрачати шайбу і порушувати правила, і в підсумку господарі льоду змогли скористатися більшістю і зрівняли рахунок. За чотири хвилини до другої перерви Черненко втік один на один з воротарем Витязя і без проблем його пробив - 1:1.

Початок заключного періоду залишився за командою Олександра Куликова, яка протягом чотирьох хвилин двічі вразила ворота Євгена Напненка. Спершу під кінець першої хвилини від синьої лінії потужно кинув Бєлоусов в ближній кут після передачі Селянина в більшості - 2:1. А через три хвилини Німенко виїхав з-за воріт і зробив передачу на дальню штангу, шайба рикошетом від ковзана захисника Витязя заповзла в ворота - 3:1. На екваторі періоду найактивніший в харківській команді Єгор Посєвін взяв на себе ініціативу і кинув з середньої дистанції точно в кут воріт Бесхлібного - 3:2. У самій кінцівці зустрічі гості заробили більшість і випустили шостого польового, але пробити Бесхлібного більше не вийшло.

Таким чином, харківський Витязь знову поступився і знову залишився без очок, а для Кривбасу ця перемога стала третьою в нинішньому сезоні.
Кривбас - Витязь 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Шайби: 26:10 Лазаренко (Посєвін, Ханін) - 0:1; 35:43 Черненко (більш.) - 1:1; 40:46 Бєлоусов (Селянин, Німенко - більш.) - 2:1; 43:56 Німенко (Черненко, Білоусов - більш.) - 3:1; 48:23 Посєвін - 3:2

Воротарі: Безхлібний - Напненко