iSport.ua,  29 вересня 2016, 21:36
0
97

Відбувся поєдинок в рамках шостого туру української хокейної ліги.

У заключному поєдинку шостого туру чемпіонату України зіграли Кременчук і криворізький Кривбас, які намагаються не відставати від лідерів УХЛ - Дженералз і Донбасу. У першому колі перемога святкувала команда з Кривого Рогу, яка обіграла підопічних Дмитра Підгурського в овертаймі з рахунком 2: 1.

У першому періоді команда Олександра Куликова володіла невеликою перевагою, що призвело до закинутої шайби в самій кінцівці стартової двадцятихвилинки, коли криворіжці вийшли вперед зусиллями Олександра Селянина.

Початок другого періоду також залишилося за гравцями Кривбасу, які якісно підійшли до своїх моментів біля воріт воротаря збірної України Едуарда Захарченко. За перші шість хвилин другої двадцятихвилинки гості з Кривого Рогу двічі реалізували чисельну перевагу і збільшили рахунок до 3: 0 на користь своєї команди. Авторами закинутих шайб стали Кирило Бєлоусов і Сергій Черненко. Все на що був здатний Кременчук, це один гол у виконанні Георгія Кичи, який на 34-й хвилині відзначився в більшості. Але через п'ять хвилин Магерів скористався класною передачею Рябенка і закинув четверту шайбу в ворота Захарченка.

У третьому періоді господарі льодового майданчика володіли перевагою і мали чимало можливостей, щоб відзначитися, але на останньому рубежі Кривбасу здорово відіграв голкіпер Денис Черепанов, який нейтралізував всі загрози біля своїх воріт. Ну і напевно варто відзначити бійку в середині двадцятихвилинки за участю Іллі Коренчуком і Євгена Секирка, для яких матч був достроково завершений.

Таким чином, Кривбас після шести турів набрав 11 очок і піднявся на третє місце в турнірній таблиці УХЛ, випереджаючи Кременчук на один бал і відстаючи від лідера - Дженералз на три очки.

ХК Кременчук - Кривбас 1: 4 (0: 1, 1: 3, 0: 0)

Шайби: 19:14 Селянин (Черненко, Німенко) - 0: 1; 22:43 Бєлоусов (Селянин, Черненко - більш.) - 0: 2; 25:16 Черненко (Селянин, Білоусов - більш.) - 0: 3; 33:06 Кіча (Дегтярьов, Гніденко - більш.) - 1: 3; 37:53 Магерів (Рябенко) - 1: 4

Воротарі: Захарченко - Черепанов