iSport.ua,  2 жовтня 2016, 21:23
0
74

Завершився перший поєдинок сьомого туру Української хокейної ліги.

У першому матчі сьомого туру чемпіонату України криворізький Кривбас в гостях з працею, але все-таки обіграв білоцерківський Білий Барс.

У першому періоді господарі майданчика провалилися по повній програмі, пропустивши три шайби у свої ворота, а відповівши лише одним результативним кидком по воротах Краснопільського. Вже на третій хвилині захисник криворіжців Бєлоусов реалізував більшість і відкрив рахунок у матчі. Потім на екваторі двадцятихвилинки Німенко подвоїв перевагу своєї команди. За хвилину до першої перерви господарі все-таки змогли закинути одну шайбу в ворота Краснопільського зусиллями Разумова, який класно кинув з-під захисника, і воротар не встиг зреагувати на шайбу. Але через всього лише сорок секунд криворіжці знову повели в рахунку з перевагою у дві шайби, завдяки покинутій шайбі у виконанні Черненко, який скористався помилкою Благого.

У другому періоді білоцерківці вже більш відповідально грали у своїх воріт, але і це їм не допомогло, адже Кривбас закинув ще дві шайби у ворота Краснопільського. Господарі відповіли єдиним результативним кидком, коли на другій хвилині другого періоду Козієнко скористався передачею Разумова і переправив шайбу у ворота на Патаке. Потім у другій частині другої двадцятихвилинки за п'ять хвилин криворіжці закинули дві шайби зусиллями Рябенко і Слюсаря  та позбавили білоцерківців  шансів на успіх у сьогоднішній грі.

Третій період завершився з таким же рахунком, що і другий, тільки на цей раз двадцятихвилинка залишилася за підопічними Костянтина Буценка. Вже на 31-й секунді Олександр Селянин підібрав шайбу у чужій зоні і розстріляв ворота Краснопільського. Господарі ж відповіли двома результативними кидками в середині третього періоду, коли спершу відзначився Ромащенко, а потім в більшості голом відзначився Логачов.

Для команди з Білої Церкви ця поразка стала шостим поспіль в нинішньому сезоні, і у них в активі всього лише три бали за перемогу над харківським Витязем в першому турі чемпіонату України. Кривбас же добув чергову перемогу і набрав 14 балів, завдяки яким зрівнявся з лідером чемпіонату - київськими Дженералз - з перевагою над Донбасом в один бал. Відзначимо, що у Генералів і донеччан є одна гра в запасі.

Білий Барс - Кривбас 4: 6 (1: 3, 1: 2, 2: 1)

Шайби: 3:04 Бєлоусов (Черненко, Німенко - більш.) - 0: 1; 13:58 Німенко (Рябенко, Селянін) - 0: 2; 19:00 Разумов (А. Люльчук - більш.) - 1: 2; 19:39 Черненко - 1: 3; 21:37 Козієнко (Даниленко, Разумов) - 2: 3; 32:29 Рябенко (Караульщук, Селянин) - 2: 4; 37:23 Слюсар (Магерів, Толканов) - 2: 5; 40:31 Селянин (Рябенко, Черненко) - 2: 6; 50:42 Ромащенко (Печерських, Лісників) - 3: 6; 53:49 Логачов (Ромащенко, Лісників - більш.) - 4: 6

Воротарі: Краснопільський - Безхлібний

Кидки: 15 - 29

Штраф: 6 - 10

Білий Барс: Краснопольський (Власенко); Логачов - О. Благий, А. Люльчук - Сухонос, Дворецький - Воронін, Сеник - Гриценко; Печерських - Ромащенко - Лісників, Шевченко - Разумов - Даниленко, Найдьонов - Ружников - Поцелуєнко, Козієнко - Праведний - Чебанян

Кривбас: Безхлібний (Черепанов); Рябенко - Бєлоусов, Александров - Катрич, Магерів - Черевач, Горлушко; Селянін - Черненко - Німенко, Савченко - Караульщук - Куцевич, Слюсар - Вал. Алексюк - Толканов, Коваленко - Макрицький - Підгурський, Рубан