iSport.ua,  11 жовтня 2016, 22:18
0
53

Відбувся перший поєдинок у рамках дев'ятого туру Української хокейної ліги.

У стартовому поєдинку зустрічалися дві команди, які ділили між собою перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України: київський Дженералз і криворізький Кривбас. Нагадаємо, що в першому колі Генерали здобули перемогу в Кривому Розі за рахунку 4:2.

Що стосується складів обох команд, то порівняно з попередніми іграми відбулися деякі зміни. У складі Генералів дебютував екс-надія Детройта білоруський захисник Сергій Колосов, який на матч вийшов у парі з Дмитром Толкуновим. Також Георгій Генкель був переведений з оборони в атаку своєї команди. У Кривбасу одна важлива зміна: це поява другого голкіпера команди Андрія Безхлібного, який замінив у воротах Дениса Черепанова.

З перших хвилин київська команда перехопила ігрову перевагу і більше контролювала шайбу в чужій зоні, а криворіжці, у свою чергу, відповідали непоганими контратаками. В середині періоду гості здобули більшість і впевнено її реалізували зусиллями Олександра Караульщука, який проштовхнув шайбу у ворота після кидка Кирила Катрича - 0:1.

Початок другого періоду повністю за командою Вадима Шахрайчука, яка нарешті змогла свою перевагу втілити в закинутих шайбих. За перші 5 хв. голкіпер криворіжців Безхлібний двічі діставав ігровий снаряд зі своїх воріт. Спершу на другій хвилині періоду чудовий, а головне результативний кидок від синьої лінії вийшов у Дмитра Толкунова. А лише через 3 хв. Саков зробив шикарну передачу на п'ятачок, де Мушніков впевнено розібрався з воротарем і зробив рахунок 2:1 на користь киян. Криворіжці намагалися щось придумати біля воріт Петрова, але серйозних моментів не було, а ось Генерали змогли збільшити свою перевагу за 3 хв. до другої перерви. Ципнятов отримав передачу в правому колі вкидання і точно кинув у ближній кут - 3:1.

На заключну двадцятихвилинку підопічні Олександра Кулікова вийшли із зовсім іншим настроєм і показали добротний хокей, який приніс їм плоди у вигляді трьох закинутих шайб. Усе розпочалося в середині періоду, коли Слюсар замкнув передачу Караульщука і скоротив відставання за рахунком, а через кілька хвилин Татаренко припустився помилки на синій лінії, а Селянин одразу ж підібрав шайбу - і втік на побачення з Петровим, і відправив диск між його щитів - 3:3 .

Після такого короткого нокауту Генерали почали нервувати і припускалися дедалі частіше помилок. У результаті - видалення Афанасьєва і реалізована більшість від гравців гостей. Магеров отримав передачу на синій лінії, трохи змістився в бік воріт і потужно кинув точно в кут - 3:4. У самій кінцівці зустрічі господарі отримали шанс на 2 хв. більшості, але реалізувати його не змогли.

Таким чином, Кривбас перемагає Дженералз, і ця перемога стала четвертою поспіль у нинішньому сезоні - і тепер команда Олександра Кулікова очолює турнірну таблицю чемпіонату України. У Генералів це друга поразка в трьох останніх матчах, і в разі перемог Кременчука та Донбасу вони можуть скотитися на четверту сходинку.

Дженералз - Кривбас 3:4 (0:1, 3:0, 0:3)

Шайби: 13:40 Караульщук (Катрич, Вал. Алексюк - більш.) - 0:1; 21:57 Толкунов (Лялька, Мушніков - більш.) - 1:1; 25:04 Мушніков (Саков, Басков) - 2:1; 36:53 Ципнятов (Басков, Лялька) - 3:1; 47:44 Слюсар (Караульщук) - 3:2; 52:26 Селянин - 3:3; 55:02 Магеров (Караульщук, Слюсар - більш.) - 3:4

Воротарі: Петров - Безхлібний

Кидки: 21 - 30

Штраф: 22 - 16