iSport.ua,  1 грудня 2016, 21:51
0
81

Відбувся черговий поєдинок 23-го туру чемпіонату України.

Відбувся черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому київські Дженералз на своєму майданчику приймали аутсайдера чемпіонату - Білий Барс. Зазначимо, що остання гра між цими командами була зіграна лише вчора в рамках 15-го туру першості і тоді перемога була за Генералами.

Що стосується складів команд, то у киян склад був колишнім, що і у вчорашній грі, а ось у білоцерківців в заявці виявився екс-нападаючий Генералів Кирило Бондаренко.

Вже на шостій хвилині підопічні Олександра Куликова змогли розпечатати ворота київської команди і повести в рахунку завдяки залишеній шайбі у виконанні Назара Ружнікова. Після голу гра трохи заспокоїлася і перейшла в спокійне русло.

У другому періоді у гостей були шанси збільшити свою перевагу, але спроби реалізації в більшості ні до чого результативного не привели. У підсумку в середині двадцятихвилинки киянам вдалося зрівняти рахунок зусиллями Миколи Дворника, який відзначився в меншості. І все таки білоцерківці пішли на другу перерву ведучи в рахунку, адже через три хвилини Микита Лєсніков реалізував зайвого після передачі новачка команди Кирила Бондаренка.

Старт другого періоду пройшов в атаках господарів, які намагалися знову зрівняти рахунок і їм це вдалося. На п'ятій хвилині Микола Дворник приплюсував до голу ще і результативну передачу на Андрія Дворника. На екваторі періоду команда Олександра Сеуканда і зовсім вийшла вперед зусиллями Олексія Костюка. У кінцівці періоду гості всіма силами намагалися відігратися і набрати очки і за вісім секунд до фінальної сирени рятівну шайбу закинув Руслан Ромащенко.

Овертайм тривав недовго, адже вже на третій хвилині Кирило Бондаренко замкнув передачу Руслана Ромащенка та приніс перемогу своєму клубу.

Таким чином, київські Дженералз хоч і програли але трохи зміцнюють свої шанси на потрапляння в плей-офф. Відрив від Білого Барса становить 21 очко, а від Витязя, що переслідує - 18. Що стосується Білого Барса, то вони вперше за два останні сезони обіграли київську команду, чим та перервали свою десятиматчеву серію поразок. Ця перемога стала третьою в сезоні для команди Олександра Куликова.
Дженералз - Білий Барс 3:4 ОТ (0:1, 1:1, 2:1, 0:1)

Шайби: 5:01 Ружников (Ядловський, Вінницький) - 0:1; 34:26 Н. Дворник (менш.) - 1:1; 37:30 Лєсніков (Бондаренко, Логачов - більш.) - 1:2; 44:03 А. Дворник (Скрипець, Н. Дворник) - 2:2; 50:13 Костюк (Татаренко) - 3:2; 59:52 Ромащенко (Бондаренко, Толкунов) - 3:3; 62:21 Бондаренко (Ромащенко, Толкунов) - 3:4

Воротарі: Дорош - Краснопільський

Кидки: 34 - 40

Штраф: 32 - 8