iSport.ua,  4 грудня 2016, 18:15
0
121

Відбувся другий поєдинок 24-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому претендент на золоті медалі Кременчук на своєму майданчику приймав аутсайдера чемпіонату білоцерківський Білий Барс.

Що стосується складів, то тренерський штаб кременчужан дав відпочити Киче, Карпенкові і Чернишенку. Також на місце у ворота повернувся воротар збірної України Захарченко, а його наступником був Шевчук. Якщо говорити про Білоцерківців, то місце у воротах знову довірили Краснопольському. Відзначмо появу у складі новачка команди, екс-форварда Донбасу Бабинця.

У першому періоді, та й в усьому матчі перевага господарів була дуже великою, тому гравцям Білого Барса складно було розраховувати при такій грі. Уже до четвертої хвилини кременчужани двічі успішно атакували ворота Краснопільського зусиллями Коренчука і Коваленя. Після такого старту наставник гостей Костянтин Буценко замінив Краснопільського на Власенко, але ще до першої перерви і він пропустив одну шайбу, а відзначився Гніденко.

Старт другої двадцятихвилинки був таким же, як і в першому періоді. Вже до шостої хвилини гості пропустили ще дві шайби у виконанні Чуючи і Кірющенкова. І після цього знову пішла зворотна заміна воротаря. Як виявилося, і це не допомогло, адже ще до перерви господарі двічі штурмували ворота Краснопільського зусиллями Слиша й Ігнатенка.

У третьому періоді гостям належало відіграти сім пропущених шайб, але замість цього у їхніх воротах побувало ще шість закинутих шайб. Підсумковий рахунок 13: 0.

У складі переможців відзначмо шатаут Захарченка, який став другим для нього у поточному сезоні. На рахунку Кірющенкова оформлений дубль і шість балів, хет-трики у Слиша і Гніденка, при цьому в останнього ще два асисти. Чотири бали за гру набрали Коренчук і Кузьмик.

Таким чином, Кременчук набирає 54 бали і порівнюється за цим показником з лідером чемпіонату - Донбасом, але у донеччан дві гри у запасі. Що стосується Білого Барса, то у нього вісім пунктів і останній рядок турнірної таблиці УХЛ.

ХК Кременчук - Білий Барс 13: 0 (3: 0, 4: 0, 6: 0)

Шайби: 2:56 Коренчук (Ігнатенко, Кузьмик - менш.) - 1: 0; 3:43 Коваленя (Кирющенков, Мельников) - 2: 0; 18:55 Гніденко (Кирющенков, Ісаєнко) - 3: 0; 24:47 Слиш (Дегтярьов, Коренчук) - 4: 0; 25:14 Кирющенков (Гаврик, Гніденко) - 5: 0; 36:08 Слиш (Кузьмик, Дегтярьов) - 6: 0; 36:46 Ігнатенко (Кирющенков) - 7: 0; 40:30 Коренчук (Кузьмик) - 8: 0; 43:44 Слиш (Кузьмик, Коренчук - більш.) - 9: 0; 45:26 Коваленя (Петранговський, Т. Гриценко) - 10: 0; 51:16 Кирющенков (Гніденко, Гаврик) - 11: 0; 53:35 Гніденко (Кирющенков, Мельников - більш.) - 12: 0; 56:24 Гніденко (Коваленя, Петранговський) - 13: 0

Воротарі: Захарченко - Краснопольський (Власенко, 3:43 - 25:14, 53:35 - 60:00)

Кидки: 58 ​​- 24

Штраф: 22 - 14

ХК Кременчук: Захарченко (Шевчук); Дегтярьов - Башко, Ігнатенко - Ісаєнко, Романенко - Варивода, Мельников - Савицький; Слиш - Кузьмик - Коренчук, Кирющенков - Гніденко - Гаврик, Петранговський - Т. Гриценко - Коваленя, Луговий - Янішевський - Бойків.

Білий Барс: Краснопольський (Власенко); Толкунов - Логачов, Дворецький - Поцелуєнко, Воронін - Ядловський; Бондаренко - Ромащенко - Бабинець, Козієнко - Разумов - Даниленко, Микулко - А. Люльчук - Вінницький, Сухонос - Д. Гриценко - Преведний.