Ліга чемпіонів. Перемоги Фрелунди і Фрібурга, Цюріх і Векше – без голів

iSport.ua,  7 грудня 2016, 00:25
0
159

Відбулися перші матчі в рамках 1/4 фіналу європейського хокейного турніру - Ліги чемпіонів.

Вчора ввечері відбулися перші чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів, в яких взяли участь шість клубів. Ще одна зустріч між Берном і Спартою була винесена на сьогоднішній ігровий день.

У першій зустрічі було шведське дербі, в якому чинний чемпіон турніру Фрелунда на своєму майданчику приймала Лінчепінг і виграла матч, відправивши у ворота гостей чотири шайби.

У складі переможців відзначимо голкіпера Йохана Густафссона, який зміг оформити шатаут, відбивши 29 кидків.

Також виділимо два очки за гол і асист від досвідченого шведа Джоеля Лундквіста. Таким чином, Фрелунда майже забезпечила собі путівку до півфіналу турніру.

Фрелунда - Лінчепінг 4: 0 (0:0, 3:0, 1:0)

Шайби: 20:40 Сандстрем (Д. Лундквіст, Олофссон - більш.) - 1:0; 26:21 Хьяльмарссон - 2:0; 39:37 Олофссон (Томмернес, Лундквіст - більш.) - 3:0; 43:44 Фігрен (Граднстрем, Хьяльмарссон - більш.) - 4:0

Воротарі: Бакала - Йоханссон

Кидки: 26 - 29

Штраф: 22 - 16

У другому матчі швейцарський Фрібург у гостях впевнено обіграв чеський Вітковіце з рахунком 5:2. З таким результатом першої гри команда зі Швейцарії просто зобов'язана виходити в півфінал відродженого турніру.

У першому періоді команди обмінялися голами: спочатку відзначилися гості, коли на дев'ятій хвилині Яннік Ратгеб зарядив від синьої лінії, а потім через дві хвилини господарі відігралися зусиллями Якуба Іллеса. У другому періоді обидві команди знову відзначилися, але гості зробили це двічі, а в третьому команда з Швейцарії добила суперників двома без відповіді шайбами. У складі швейцарців виділимо Жульєна Шпрунгера, який оформив хет-трик, а також чотири результативні передачі від досвідченого Романа Червенка.

Вітковіце (Чехія) - Фрібург (Швейцарія) 2:5 (1 1, 1 2, 0:2)

Шайби: 8:23 Ратгеб (Червенка - більш.) - 0: 1; 11:31 Іллес (Коварж) - 1: 1; 32:39 Шмутц (Леегер, Мотта) - 1: 2; 36:12 Шпрунгер (Червенка, Ратгеб) - 1: 3; 39:59 І. Баранка (Іллес, Крензельок) - 2: 3; 46:54 Шпрунгер (Червенка, Бірнер - більш.) - 2: 4; 51:58 Шпрунгер (Маре, Червенка) - 2: 5

Воротарі: Долейс - Конц

Кидки: 39 - 27

Штраф: 6 - 10

Ну і в останньому матчі швейцарський Цюріх перед своїми вболівальниками не зміг вразити ворота шведського Векше, але і свої володіння залишили на замку.

Відзначимо двох воротарів, які оформили шатаут: голкіпер Цюріха відбив 28 кидків, а його опонент з Векше - 26. Таким чином, вся боротьба і всі голи цього протистояння переносяться на гру-відповідь.

Цюріх (Швейцарія) - Векше (Швеція) 0:0 (0 0, 0:0, 0:0)

Воротарі: Флюрер - Ерікссон

Кидки: 26 - 28

Штраф: 12 - 10