УХЛ. Розгромні перемоги Донбасу і Кременчука

0
66

Відбулося ще два поєдинки чемпіонату України в рамках різних турів.

Завершилися чергові поєдинки української хокейної ліги, в яких лідери зустрічалися з командами слабшим рівнем виконавців.

У першій зустрічі в рамках 25-го туру Кременчук на своєму майданчику не залишив живого місця на команді Дженералз, відправивши у ворота Генералів десять шайб.

По суті гра вийшла в одні ворота з тотальною перевагою гравців Кременчука, які покуражилися на славу. У перших двох періодах в воротах Дороша побувало по три шайби, а в четвертому чотири.

У складі переможців виділимо голкіпера збірної України Едуарда Захарченка, який оформив третій шатаут поспіль, відбивши в останній грі всі 29 кидків по своїх воротах. Також зазначимо, що Едуард оновив рекорд чемпіонатів України - 239 хвилин і 34 секунди - саме стільки Захарченко тримає свої ворота на замку. Якщо говорити про польових гравців, то виділимо Іллю Коренчука, на рахунку якого чотири очки за асистентський хет-трик і один гол. Ще відзначимо Сергія Кузьмика і Артема Гніденка, які оформили по дублю.

Таким чином, Кременчук впевнено тримається на другому місці, відстаючи від Донбасу на три очки, але у них є гра в запасі. Перевага команди Дмитра Підгурського над третім місцем Кривбасу становить 15 очок, але у криворіжців дві гри в запасі.
ХК Кременчук - Дженералз 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)

Шайби: 8:26 Гніденко (Кирющенков, Ігнатенко) - 1:0; 10:17 Коренчук (Кузьмик, Слиш) - 2:0; 18:53 Варивода (Коваленя, Гриценко) - 3:0; 28:35 Мельников - 4:0; 34:16 Гніденко (Гаврик, Кирющенков - більш.) - 5:0; 39:47 Т. Гриценко (Коваленя, Петранговський - більш.) - 6:0; 44:43 Кузьмик (Слиш, Коренчук) - 7:0; 47:23 Кузьмик (Коренчук, Слиш) - 8:0; 50:39 Дегтярьов (Коренчук, Башко - більш.) - 9:0; 54:34 Кирющенков (Ігнатенко, Гаврик) - 10:0

Воротарі: Захарченко - Дорош

Кидки: 50 - 29

Штраф: 22 - 20

У ще одному поєдинку лідер чемпіонату України Донбас перед своїми вболівальниками в рамках перенесеного 7-го туру УХЛ завдав розгромної поразки харківському Витязю з рахунком 8:3.

Вже після першого періоду гра була зроблена і все питання матчу полягало в тому, з яким рахунком зустріч закінчиться. За перші двадцять хвилин донеччани відвантажили у ворота Владислава В’язовова п'ять шайб. У другому періоді господарі трохи зменшили оберти, але виграли з рахунком 2:1, а в третьому трохи розслабилися і поступилися з таким же результатом.

У складі команди Анатолія Степанищева виділимо Віталія Ляльку і Євгенія Никифорова, які оформили дублі і набрали по шість очок. Також хороша гра вийшла у Микити Буценка, який закинув дві шайби і набрав п'ять балів. Ну і наостанок відзначимо Микиту Попова в складі харків'ян, який взяв участь у всіх трьох залишених шайбах, набравши три очки.

Таким чином, Донбас здобуває дев'яту перемогу поспіль і знову оновлює свій рекорд чемпіонатів України. У п'ятницю донеччани проведуть ще один матч проти Витязя в рамках 25-го туру, в якому можна збільшити рекорд і перевага до шести очок над Кременчуком.
Донбас - Витязь 8:3 (5:0, 2:1, 1:2)

Шайби: 00:23 Буценко (Нікіфоров, Лялька) - 1:0; 3:18 Нікіфоров (Буценко - більш.) - 2:0; 6:11 Лялька (Кугут, Никифоров) - 3:0; 13:19 Лялька (Нікіфоров, Кугут) - 4:0; 13:43 Горище (Бондарєв, Таран) - 5:0; 24:06 Посєвін (Н. А. Попов) - 5:1; 27:47 Буценко (Нікіфоров, Лялька) - 6:1; 30:26 Нікіфоров (Лялька, Буценко - більш.) - 7:1; 40:51 Петрухно (Буценко, Лялька) - 8:1; 47:21 Н. А. Попов (Посєвін) - 8:2; 56:08 Колядинський (Н. А. Попов) - 8:3

Воротарі: С. Люльчук - В'язів

Штраф: 10 - 10