Ліга чемпіонів. Берн і Спарта розійшлися миром

iSport.ua,  8 грудня 2016, 00:11
0
97

Відбувся заключний перший матч в рамках 1/4 фіналу європейського хокейного турніру - Ліги чемпіонів.

Вчора ввечері відбувся останній чвертьфінальний матч хокейної Ліги чемпіонів, в якому швейцарський Берн розписав мирову з чеської Спартою з рахунком 1:1.

Після першого періоду табло на арені «Пост Фінанс Арені» зафіксувало нулі і якщо говорити про гру, то моментів було небагато. Єдине що запам'яталося - це бійка між Максимом Норо і Мартіном Прочажкою, в результаті якої останній заробив штраф 2 + 10.

У другому періоді ситуація на майданчику не змінилася, але цього разу командам вдалося відзначитися. Спершу на п'ятій хвилині Ярослав Глінка з кола вкидання потрапив точно в дев'ятку воріт Дженоні, а двома хвилинами потому Рамон Унтерсандер скористався помилкою суперників і зрівняв рахунок.

У третьому періоді команди більше грали по рахунку і боялися припуститися помилки, щоб не пропустити. В результаті за підсумками трьох періодів була зафіксована нічия - 1:1. Таким чином, вся боротьба в цьому протистоянні переноситься на другий матч в Чехії.
Берн - Спарта 1:1 (0:0, 1:1, 0: 0)

Шайби: 24:25 Глінка (Микуш) - 0: 1; 26:52 Унтерсандер (Аркобелло, Рюфнахт) - 1: 1

Воротарі: Дженоні - Попперле

Кидки: 26 - 27

Штраф: 12 - 20