iSport.ua,  9 грудня 2016, 20:27
0
60

Відбувся заключний поєдинок 25-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок Української хокейної ліги, у якому лідер чемпіонату впевнено розібрався з одним з аутсайдерів - харківським Витязем. Також зазначимо, що ці команди зустрічалися позавчора в рамках перенесеного 7-го туру чемпіонату України - і тоді донеччани були сильніші за рахунку 8:3.

Що стосується складів на гру, то у Витязя до складу повернувся один з лідерів атаки Олександр Міхеєнок, а місце у воротах зайняв Євген Напненко, який замінив Владислава В'язовова. У донеччан у складі були всі ті самі особи, що і в попередній грі.

Коли говорити про гру, то вона мало чим відрізнялася від попередньої. Хіба що харків'яни закинули на дві шайби менше, ніж минулого разу.

У першому періоді донеччани відкрили рахунок зусиллями Микити Буценка, а в другому у ворота Напненка влетіли ще дві шайби: Буценко оформив дубль, а ще одна шайба на рахунку Ігоря Шаманського.

У третьому періоді харків'яни відверто попливли, чим і скористалася команда Анатолія Степанищева, яка в заключній двадцятихвилинці закинула ще п'ять шайб. Гості змогли розмочити рахунок, закинувши шайбу престижу лише за хвилину до фінальної сирени. Сухий матч у Сергія Люльчука відібрав Роман Сальніков, який відзначився в більшості.

У складі переможців відзначимо Микиту Буценка, який оформив дубль і набрав три очки. Ще три бали за гру набрав Володимир Чердак, який закинув шайбу і віддав дві результативні передачі.

Таким чином, Донбас здобуває десяту перемогу поспіль, вкотре оновивши рекорд чемпіонатів України. Після цього туру в Донбаса 63 очки, а в Кременчука, розташованому на другому місці, - 57. Що стосується Витязя, то для них це третя поразка поспіль і вони мають у своєму активі стільки ж очок, скільки й розташований на останньому місці Білий Барс. У двох аутсайдерів по 11 набраних очок.

Донбас - Витязь 8:1 (1:0, 2:0, 3:0)

Шайби: 7:44 Буценко (Нікіфоров, Побєдоносцев) - 1:0; 24:31 Буценко (Лялька, Толстушко) - 2:0; 37:45 Шаманський (Чердак, Кугут) - 3:0; 46:17 Чердак - 4:0; 51:26 Нікіфоров (Буценко) - 5:0; 53:21 Безуглий (Шаманський, В. Алексюк) - 6:0; 54:36 Толстушко (Чердак, Хакімов) - 7:0; 56:53 Кочетков (Єгоров) - 8:0; 59:03 Сальніков (Декало, Н. А. Попов - більш.) - 8:1

Воротарі: С. Люльчук - Напненко

Штраф: 6 - 8

Донбас: С. Люльчук (Царегородцев); Хакімов - Кугут, Побєдоносцев - Толстушко, В. Алексюк - Таран, Петрухно - Яковлевс; Лялька - Буценко - Нікіфоров, Єгоров - Бондарєв - Рамазанов, Безуглий - Шаманський - Чердак, Кочетков

Витязь: Напненко (В'язовов); Декало - Сальніков, Качмар - Сірченко, Кривда - Максименко; Міхеєнок - Н. А. Попов - Кривоніс, Посєвін - Лазаренко - Єфремов, Колядинський - Корж - Муртищев, Одноворченко