iSport.ua,  31 грудня 2016, 22:25
0
92
Шведи здобули перемогу

Відбувся стартовий поєдинок п'ятого ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу в Канаді.

У першому матчі в рамках підсумкового четвертого туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу збірна Швеції зустрічалася з національною командою Чехії. У перших трьох зустрічах шведи здобули три впевнені перемоги над фінами, швейцарцями і датчанами, а чехи обіграли фінів на старті, потім поступилися швейцарцям і данцям в овертаймах.

У першому періоді була досить рівна гра, але рахунок на табло був дивним - 3:0 на користь шведської збірної, яка дуже легко реалізовувала свої моменти. Вже на 37-й секунді шведи спокійно ввійшли в зону суперника і швидко розкатали всю оборону, а атаку влучним кидком завершив Асплунд після «футбольної» передачі Аля.

Після голу чехи не сумували і демонстрували непоганий хокей, постійно створюючи моменти біля воріт Густавссона, який замінив основного голкіпера Сандстрема. Потім на дев'ятій хвилині шведи отримали право на більшість і практично відразу ж його реалізували зусиллями Далена, якому залишалося тільки підставити ключку на дальній штанзі.

Ну і за чотири хвилини до першої перерви шведи ввійшли в чужу зону, Лекс віддав передачу на Андерссона, який кинув у голкіпера, від якого шайба відлетіла в ковзани захисника і зайшла у ворота Владаржа.

На старті другого періоду чехи великими силами атакували ворота Густавссона, а виною цьому було кілька вилучень поспіль від шведських гравців. Потім шведи спокійно вирівняли гру і за три хвилини до другої перерви змогли закинути четверту шайбу: Карлстрем вивів Далена на побачення з голкіпером і нападник не підвів, закинувши від ковзана воротаря чеської збірної Владаржа. Також за хвилину до кінця другого періоду Аль класно кинув із середньої дистанції, але шайба влучила у штангу воріт.

Початок третього періоду був за гравцями Тре Крунур, які на третій хвилині заробили більшість і відразу її реалізували. Дален отримав шайбу біля борту, змістився до воріт і проштовхнув шайбу між щитків Владаржу, тим самим оформивши хет-трик.

У середині періоду у чехів була хороша можливість хвилину пограти в більшості, але таким подарунком вони не скористалися через надійну гру воротаря Тре Крунур Густавссона. І все-таки чехи зіпсували шведському воротареві сухий матч, забивши за шість хвилин до фінальної сирени зусиллями Каше, який буквально запхав шайбу у ворота через щиток Густавссона. Як виявилося, і це ще не все, адже за три хвилини до кінця зустрічі чехи реалізували більшість, а автором гола став Гронек.

Таким чином, збірна Швеції здобуває п'яту перемогу з п'яти на груповому етапі, а чехи залишаються на третьому рядку з п'ятьма балами в активі. Зазначимо, що якщо швейцарці вночі обіграють фінів, то саме вони закінчать групу А на третьому місці, а чехи відправляться на четверту позицію.

Швеція U-20 - Чехія U-20 5: 2 (3:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 00:37 Асплунд (Аль, Петтерссон) - 1: 0, 8:56 Дален (Асплунд, Нюландер - більш.) - 2: 0, 16:46 Андерссон (Лекс) - 3: 0, 37:09 Дален ( Карлстрем) - 4: 0, 43:34 Дален (Нюландер, Кюлінгтон - більш.) - 5: 0, 53:09 Каше (Куровські) - 5: 1, 57:28 Гронек (Каше, Хлапік) - 5: 2

Воротарі: Густавссон - Владарж

Кидки: 37 - 38

Штраф: 14 - 10

Швеція: Густавссон (Сандстрем); Ларссон, Бернхардт, Гуннарссон, Кюлінгтон, Далін, Карлссон; Аль, Петтерссон, Андерссон, Грундстрем, Карлстрем, Асплунд, Нюландер, Ерікссон Ек, Леке, Ольссон, Дален, Вінгерлі, Седерлунд

Чехія: Владарж (Шкарек); Кренжелок, Вала, Грдінка, Зборжил, Каліна, Гронек, Будик; Нечас, Хлапік, Шоустал, Куровські, Яшек, Шпачек, Кобліжек, Каше, Странські, Сухі, Райхель, Мусіл.