iSport.ua,  2 січня 2017, 20:59
0
80

Відбувся перший поєдинок у рамках втішного раунду молодіжного чемпіонату світу.

У матчі за виживання в елітному дивізіоні чемпіонату світу з хокею зустрічалися збірні Фінляндії та Латвії. Саме ці дві національні команди зайняли останні місця у своїх групах.

У першому періоді солідною перевагою володіли фінські гравці і багато в чому цьому посприяли латиші, які тричі отримали видалення. Єдина шайба в першому періоді була закинута на восьмій хвилині, а її автором став Сааріярві, який відзначився в більшості.

Початок другої двадцятихвилинки вийшов за збірною Латвії, якій вдалося відігратися зусиллями Пономаренка після передач у виконанні Крастенбергса і Тралмакса. Надалі гра трохи заспокоїлася і команди почали грати помітно обережніше.

У підсумку все вирішилося на екваторі третього періоду, коли Весалайнен скористався передачею Хейсканена і вивів свою команду вперед. За хвилину до фінальної сирени тренерський штаб Латвії випустив на лід польового гравця, але закинути і зрівняти рахунок не вдалося.

Таким чином, збірна Фінляндії здобуває перемогу в першому матчі втішного раунду за виживання в еліті світового хокею.

Фінляндія U-20 - Латвія U-20 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 7:43 Сааріярві (Рясянен - ​​більш.) - 1:0, 24:37 Пономаренко (Крастенбергс, Тралмакс) - 1:1, 49:00 Весалайнен (Хейсканен, Толванен) - 2:1

Воротарі: Вехвіляйнен - ​​Мітенс

Кидки: 45 - 24

Штраф: 10 - 12

Фінляндія: Вехвіляйнен (Каарлехто); Хейсканен, Вааканайнен, Раутанен, Юолеві, Валімякі, Сааріярві, Е. Маттіла; Куокканен, Б'єрквіст, Боргстром, Палму, Ю. Маттіла, Луото, Руосалайнен, Няттінен, Вяурюнен, Рясянен, Толванен, Весалайнен, Койвула

Латвія: Мітенс (Грігалс); Е. Янсонс, Г. Янсонс, Рубінс, Пономаренко, Зіле, Зейле, Чуксте, Зейліс; Тралмакс, Пуйда, Дзіеркалс, Крастенбергс, Клявіньш, Барановскіс, Апфельбаум, Блюгерс, Бенрхардс, Балцерс, Бунціс, Смирнов

Рахунок у серії до двох перемог - 1:0