МЧС-2017. США обіграли Росію і вийшли у фінал

0
370
Американці вирвали перемогу в росіян

Відбувся перший півфінал у рамках молодіжного чемпіонату світу.

У першому півфінальному матчі молодіжного чемпіонату світу на батьківщині хокею в Канаді збірна США зустрічалася з національною командою Росії.

Нагадаємо, що в чвертьфіналі американці обіграли швейцарців, а росіяни були сильнішими за датчан.

У першому періоді американці виглядали трохи гостріше і регулярно створювали моменти біля воріт Самсонова, а росіяни більше грали другим номером. У підсумку в першій двадцятихвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. Рахунок першими відкрили росіяни, коли на екваторі періоду Воробйов віддав передачу за ворота на Капризова, який виїхав з-за них і проштовхнув шайбу під щитком Парсонса - 0:1. Зірково-смугасті відігралися за хвилину до першої перерви: Келлер кинув від борта з гострого кута і диск опинився у воротах - 1:1.

Старт другого періоду виявився за збірною Росії, яка змогла знову вийти вперед. Вже на початку другої хвилини Карнаухов скинув шайбу з-за воріт на Кудако, який з півзони клацнув низом - Парсонс відбив перед собою, а першим на добиванні був Гур'янов - 1:2. Потім американці заволоділи перевагою і перехопили ініціативу, закинувши дві шайби. Спочатку Бракко перевів шайбу з правого флангу на лівий, звідки Грінвей прострілив на п'ятак, а Канін з метра вразив дальній кут, реалізувавши більшість - 2:2. Ще через шість хвилин американці вперше вийшли вперед: гравці збірної США виграли боротьбу в чужій зоні, після чого Уайт змістився в центр і потужно кинув - шайба після рикошету влетіла у верхній кут воріт Самсонова - 3:2.

На початку третього періоду Зборовський збив Келлера, який біг один на один - як підсумок буліт, але Самсонов чудово зіграв по шайбі і залишив свою команду в грі. Через хвилину росіяни змогли відігратися завдяки класній контратаці: Гур'янов пішов один на один і спокійно відправив шайбу під щитками голкіпера - 3:3.

В основний час долю путівки у фінал команди не вирішили і перейшли в овертайм, де були небезпечні моменти у двох команд, але реалізувати їх не змогли. Віддамо належне голкіперам. У підсумку все вирішилося в серії післяматчевих буллітів, де більш вдалими виявилися американці.

Ще один півфінал між молодіжними збірними Канади і Швеції відбудеться сьогодні вночі о 02:30.

США U-20 - Росія U-20 4:3 Б (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 11:54 Капризов (Воробйов) - 0: 1, 19:05 Уайт (Келлер, Джонс) - 1: 1, 21:17 Гур'янов (Кудако, Карнаухов) - 1: 2, 30:23 Канін (Грінвей, Бракко - більш.) - 2:2, 36:21 Уайт (Андерсон, Келлер) - 3:2, 46:04 Гур'янов - 3:3

Вирішальний буліт: Террі

Воротарі: Парсонс - Самсонов

Кидки: 43 - 36

Штраф: 2 - 8

45:14 Келлер (США) не реалізував штрафний кидок

США: Парсонс (Уолл); Ліндгрен, Ашан, Джонс, Фіцджеральд, Фокс, Макевой, Чекконі; Канін, Лачинські, Харпер, Грінвей, Андерсон, Фолі, Бракко, Уайт, Келлер, Террі, Белловз, Рослович, Томпсон;

Росія: Самсонов (Красоткін); Кудако, Сидоров, Зборовський, Воронков, Дронов, Сергачов, Риков; Капризов, Ураков, Квартальнов, Полунін, Бєляєв, Карнаухов, Алексєєв, Воробйов, Тренін, Гур'янов, Юртайкін.