МЧС-2017. Канада впевнено пройшла до фіналу

iSport.ua,  5 січня 2017, 11:54
0
147

Відбувся другий півфінал у рамках Молодіжного чемпіонату світу.

У другому півфінальному матчі Молодіжного чемпіонату світу господарі турніру - збірна Канади - зустрічалися з національною командою Швеції.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі канадці обіграли чехів, а Тре-Крунур розібралися зі словаками.

У першому періоді була рівна гра з невеликою перевагою шведської збірної, яка трохи більше володіла шайбою в чужій зоні і регулярно створювала небезпечні моменти, але і канадці показали хороший хокей.

Уже на 6-ій хв. шведи залишилися в меншості і провели класну, а головне результативну контратаку зусиллями свого капітана і лідера Ерикссона Ека, який перехопив шайбу і втік у чужу зону, закинувши в дальній кут - 1:0. Ще через півтори хвилини рахунок знову став рівним: Чиреллі поборовся за воротами, після чого віддав на п'ятак Стивенсу, який переправив шайбу у сітку - 1:1. Через 20 сек. канадці знову поступалися за рахунком, знову пропустивши контратаку. Нюландер відправив Грандстрема на побачення з голкіпером: нападаючий не підвів - і вивів свою команду вперед (2:1).

Такий початок явно не влаштовував тренерський штаб збірної Канади, який тут же замінив свого голкіпера Інгрема на його дублера - Гарта. За хвилину до першої перерви канадцям вдалося зрівняти рахунок, завдяки точному, а головне результативному кидку Чиреллі з півзони - 2:2.

У другому періоді Кленові Листки перехопили ініціативу і постійно тримали в напруженні ворота Сандстрема, який тримався до середини двадцятихвилинки, але все ж капітулював після добивання Готьє з п'ятачка - 2:3.

У третьому періоді на майданчику була лише збірна Канади, яка цілком заслужено закинула дві шайби у ворота шведів. За 20 хв. шведи завдали лише чотири кидки по воротах Гарта, а в той час, як Сандстрема потривожили 14 разів. Спочатку на екваторі періоду у форматі "4 на 4" класний кидок від синьої лінії вийшов у Строума - 2:4. Потім за 2 хв. до фінальної сирени шведи спробували зіграти без воротаря - і отримали в порожні ворота, а автором закинутої шайби став Готьє, який оформив дубль (2:5).

Таким чином, збірна Канади вдруге за останні три роки виходить у фінал Молодіжного чемпіонату світу. Нагадаємо, що в минулому році канадці зупинилися у чвертьфіналі. Що стосується шведів, то це вже третій поспіль невдалий півфінал.

У фіналі Молодіжного чемпіонату світу збірна Канади зустрітися з національною командою США, яка в півфіналі вибила росіян.

Фінал турніру відбудеться сьогодні вночі о 03:00, а перед ним буде зіграний матч за бронзові медалі між збірними Росії і Швеції о 22:30.

Швеція U-20 - Канада U-20 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)

Шайби: 6:05 Ерикссон Ек (менш.) - 1:0; 07:43 Стивенс (Чиреллі) - 1:1; 08:05 Грундстрем (Нюландер, Ерикссон Ек) - 2:1; 18:49 Чиреллі (Клаг, Шабо) - 2:2; 32:02 Готьє (Дюбуа) - 2:3; 47:38 Строум (Юулсен, Бін) - 2:4; 58:02 Готьє (Строум, Джост - п.в.) - 2:5

Воротарі: Сандстрем - Інгрем (Гарт, 08:05)

Кидки: 31 - 43

Штраф: 12 - 8

Швеція: Сандстрем (Густавссон); Ларссон, Бернгардт, Гуннарссон, Кюлінгтон, Далін, Карлссон; Аль, Петтерссон, Андерссон, Грундстрем, Карлстрем, Асплунд, Нюландер, Ерикссон Ек, Леке, Ольссон, Дален, Вінгерлі, Седерлунд

Канада: Інгрем (Гарт); Бін, Юулсен, Шабо, Фаббро, Клаг, Лозон, Спірс; Дюбе, Жозеф, Готьє, Барзал, Реддиш, Джост, Дюбуа, Строум, Мак-Леод, Чиреллі, Руа, Стивенс