МЧС-2017. Збірна Росії - бронзовий призер турніру

0
297
Росіяни вирвали бронзу у шведів

Відбувся поєдинок за третє місце в рамках молодіжного чемпіонату світу.

У бронзовому матчі молодіжного чемпіонату світу в Канаді збірна Швеції зустрічалася з національною командою Росії.

Нагадаємо, що у півфіналі шведи без шансів поступилися канадцям, а росіяни програли американцям.

У першому періоді команди показали непогані швидкості на майданчику. Солідною перевагою володіли гравці Тре-Крунур, а все через те, що росіяни тричі отримували видалення і залишалися в меншості. Що стосується моментів, то у шведів їх було достатньо, але Самсонов зіграв надійно. Росіяни грали другим номером і провели пару непоганих контратак, але відзначитися також не змогли.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами, а ситуація на майданчику трохи змінилася, оскільки росіяни змогли вирівняти гру. Уже на 16-й секунді Воробйов віддав передачу під правий борт на хід Капризову, який втік від захисника і з п'ятака проштовхнув шайбу під щитком Сандстрема - 1:0. Шведи відповіли на екваторі періоду завдяки помилці самих росіян. Риков підхопив шайбу на своєму п'ятаку, але вчасно не викинув її і потрапив точно в ключку Далена, від якої шайба влетіла в сітку воріт - 1:1. У кінцівці періоду шведи притиснули гравців збірної Росії до своїх воріт і створили кілька небезпечних моментів, але вийти вперед не змогли через класну гру Самсонова в рамці воріт.

У третій двадцятихвилинці на майданчику була рівна гра за обопільних гострих моментах, але розпечатати ворота Сандстрема або Самсонова ні тій, ні іншій команді не вдалося. У росіян виділимо момент Гур'янова, який влучив у штангу, а у шведів можна відзначити момент у Ерікссона Ека, який майже напевно добивав шайбу в сітку, але в останній момент росіян виручив Воробйов, який зняв шайбу зі стрічки воріт.

В овертаймі все вирішилося дуже швидко. Вже на 33-й секунді шведи помилилися в середній зоні, після чого Гур'янов підхопив шайбу, побіг один на один і впевнено обіграв Сандстрема - 1:2.

Таким чином, збірна Росії в складному матчі обіграла національну команду Швеції і стала бронзовим призером молодіжного чемпіонату світу, який проходив на батьківщині хокею в Канаді.

Зазначимо, що в минулому році росіяни поступилися у фіналі фінам, а шведи в третій раз поспіль поступаються у бронзовому фіналі. У минулому році Тре-Крунур програли американцям, а в позаминулому - словакам.

Нагадаємо, що фінал молодіжного чемпіонату світу між збірними Канади і США відбудеться сьогодні о 03:00.

Швеція U-20 - Росія U-20 1: 2 ОТ (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 20:16 Капризов (Воробйов, Риков) - 0:1, 30:11 Дален - 1:1, 60:33 Гур'янов - 1:2

Воротарі: Сандстрем - Самсонов

Кидки: 39 - 26

Штраф: 4 - 6

Швеція: Сандстрем (Густавссон); Ларссон, Бернхардт, Гуннарссон, Кюлінгтон, Далін, Р. Карлссон, Л. Карлссон; Аль, Андерссон, Грундстрем, Карлстрем, Асплунд, Нюландер, Ерікссон Ек, Лекс, Ольссон, Дален, Вінгерлі, Седерлунд;

Росія: Самсонов (Красоткін); Кудако, Сидоров, Зборовський, Воронков, Дронов, Сергачов, Риков; Капризов, Ураков, Квартальнов, Полунін, Бєляєв, Карнаухов, Алексєєв, Юртайкін, Воробйов, Тренін, Гур'янов.