0
50

Відбулися чергові поєдинки в рамках 29-го туру чемпіонату України.

Завершилися два заключних поєдинки в рамках чергового туру української хокейної ліги, в яких був показаний зовсім різний хокей.

Перший поєдинок відбувся в Кременчуці, де місцева однойменна команда просто знищила свого суперника - Витязь, закинувши в ворота гостей 18 шайб, на що харків'яни змогли відповісти лише одним голом.

Зазначимо, що ця перемога Кременчука з рахунком 18:1 стала найбільшою в сезоні серед всіх учасників ліги. Раніше найбільша перемога належала Донбасу, який у заключному матчі 2016 року розгромив Дженералз з рахунком 14:0.

У складі кременчужан виділимо нападаючого Ігоря Коваленя на рахунку якого одна закинута шайба і п'ять результативних передач. Також за хет-триком оформили Владислав Гаврик та Сергій Кузьмик, а ще по дублю на свій рахунок записали Тимур Гриценко і Юрій Петранговський. Єдину шайбу у складі харків'ян закинув форвард Дмитро Колядинський, якому асистував Одноворченко.

Таким чином, Кременчук набрав 66 очок і після 28 ігор знаходиться на другому місці, відстаючи від лідируючого Донбасу на дев'ять балів, але у команди Дмитра Підгурського є гра в запасі. Якщо говорити про Витязь, то у нього 12 балів і п'ятий рядок турнірної таблиці УХЛ.
ХК Кременчук - Витязь 18:1 (5:0, 7:0, 6:1)

Шайби: 00:50 Гаврик (Кирющенков) - 1:0; 3:08 Чернишенко (Луговий, Чорний) - 2:0; 4:13 Гаврик (Кирющенков, Гніденко) - 3:0; 12:43 Т. Гриценко (Коваленя, Варивода) - 4:0; 16:32 Т. Гриценко (Петранговський, Коваленя) - 5:0; 22:47 Романенко (більш.) - 6:0; 26:26 Коваленя (Романенко, Т. Гриценко) - 7:0; 27:40 Петранговський (Коваленя) - 8:0; 28:27 Кузьмик (Коренчук, Слиш) - 9:0; 36:13 Варивода (Петранговський, Коваленя) - 10:0; 37:08 Кузьмик (Слиш, Коренчук) - 11:0; 37:24 Чорний (Чернишенко) - 12:0; 40:40 Ігнатенко - 13:0; 46:14 Гаврик (Кирющенков, Ісаєнко) - 14:0; 46:32 Петранговський - 15:0; 46:41 Варивода (Т. Гриценко, Коваленя) - 16:0; 49:20 Кузьмик (Коренчук) - 17:0; 50:31 Колядинський (Одноворченко) - 17:1; 52:46 Слиш (Башко - більш.) - 18:1

Воротарі: Петленко - Томашук
Кидки: 55 - 31
Штраф: 24 - 24

У другій зустрічі між Кривбасом і київськими Дженералз напруга була протягом всіх трьох періодів, але ось боротьби практично не було.

Вже на 13-й секунді кияни відкрили рахунок в матчі завдяки результативному кидку Андрія Татаренка. Ця шайба стала найшвидшою в сезоні 2016/17, а до цього рекорд належав Павлу Тарану з Донбасу, який відзначився на 23-й секунді матчу в ворота Витязя.

Але ще до першої перерви криворіжці змогли відігратися зусиллями Івана Савченка і Костянтина Рябенка. У другій двадцятихвилинці закинутих шайб не було, хоча гравці Кривбасу мали дуже багато моментів, але Напненко був надійний, власне як і його візаві В'язовов.

Потім на екваторі третього періоду Генерали змогли зрівняти рахунок завдяки точному кидку у виконанні Олексія Янишевського. Але вже через п'ять хвилин Кривбас знову вийшов вперед зусиллями Валентина Алексюка, а ще через три хвилини крапку в матчі поставив Євген Секірко.

Таким чином, Кривбас нарешті перервав свою чотирьохматчеву серію поразок і набрав 45 очок після 26 ігор. Наразі криворіжці йдуть третіми, а їхній відрив від Дженералз, що йдуть четвертими становить 14 балів.
Кривбас - Дженералз 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

Шайби: 00:13 Татаренко (Скрипець, Янішевський) - 0:1; 14:27 Савченко (Попов) - 1:1; 18:46 Рябенко (Слюсар, Вал. Алексюк) - 2:1; 48:28 Янішевський (Овчинников, Костюк - більш.) - 2:2; 53:43 Вал. Алексюк (Міхеєнок - більш.) - 3:2; 56:28 Секирко (Попов) - 4:2

Воротарі: В'язовов - Напненко
Кидки: 54 - 26
Штраф: 10 - 8