iSport.ua,  14 січня 2017, 17:08
0
45

Відбувся черговий поєдинок у рамках 30-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок у рамках української хокейної ліги, в якому криворізький Кривбас у гостях не мав проблем з одним з аутсайдерів чемпіонату - харківським Витязем.

Протягом усіх трьох періодів криворізька команда під керівництвом Олександра Куликова мала величезну перевагу над своїми суперниками, і вже після двох періодів у воротах харків'ян побувало шість сухих шайб - по три у кожній двадцятихвилинці.

У третьому періоді гості трохи зменшили оберти, а харків'яни змогли зіпсувати «на нуль» воротареві Кривбасу Андрію Безхлібному, на що отримали у відповідь два голи у свої ворота.

У складі переможців відзначимо Євгена Секирка, який оформив хет-трик, а також Савченка і Рябенка, які віддали під дві результативні передачі. У складі харків'ян єдина шайба на рахунку Нестерука після передачі Кривди.

Таким чином, Кривбас після 28 ігор набрав 48 балів, і тепер відставання від Кременчука становить 21 бал, але у команди Олександра Куликова є одна гра у запасі. Що стосується Витязя, то у нього 26 зустрічей і 12 балів. Тепер харків'яни можуть опуститися на останнє місце, пропустивши вперед Білий Барс, якщо білоцерківці обіграють київських Генералів.

Витязь - Кривбас 1: 8 (0: 3, 0: 3, 1: 2)

Шайби: 10: 42 Секирко (Рябенко, Попов) - 0: 1, 15:27 Секирко (Савченко) - 0: 2, 19:33 Підгурський (Рубан, Декало) - 0: 3, 30:05 Секирко (Рябенко, Афанасьєв - більш.) - 0: 4, 34:51 Ворона (Александров, Максименко) - 0: 5, 37:33 Свищев - 0: 6, 44:20 Алексюк (Декало, Міхеєнок) - 0: 7, 51:25 Нестерук (Кривда) - 1: 7, 52:24 Міхеєнок (Максименко, Ворона) - 1: 8

Воротарі: Томашук - Безхлібний

Витязь: Томашук (Харитонов); Гасимов, Н.С. Попов, Сальников, Качмар, Матвієнко, Кривда, Корж, Піддубний; Колядинський, Муртіщев, Посєвін, Одноворченко, Нестерук, Лісін, Ханін, Алексанян-Петрович, Олійник, Миколенко

Кривбас: Безхлібний (Коржиков); Декало, Афанасьєв, Александров, Рябенко, Горлушко, Катрич; Коваленко, Максименко, Савченко, Секирко, Ворона, Н.А. Попов, Підгурський, Алексюк, Міхеєнок, Куцевич, Рубан, Свищев, Слюсар