iSport.ua,  14 січня 2017, 19:58
0
50

Відбувся черговий поєдинок у рамках 30-го туру чемпіонату України.

Завершився заключний поєдинок сьогоднішнього ігрового дня у рамках української хокейної ліги, в якому аутсайдер чемпіонату Білий Барс з потугами, але все-таки обіграв київських Дженералз.

У першому періоді білоцерківська команда мала невелику перевагу і традиційно провела хороший стартовий відрізок, у якому за шість перших хвилин двічі розписалися у воротах Євгена Напненка, а авторами голів стали Сергій Бабинець і Кирило Бондаренко. Також відзначимо, що ще до першого гола відмінний шанс відзначитися був у киян, але вони не змогли реалізувати штрафного кидка. Генерали змогли відповісти лише у кінцівці двадцятихвилинки, коли Олексій Овчинников реалізував більшість.

У другому періоді ситуація на майданчику не змінилася, і білоцерківці закинули ще три шайби у ворота киян зусиллями Іллі Сеника, Кирила Бондарнека, який оформив дубль, і Михайла Ядловського. Гості знову лише змогли відповісти однією закинутою шайбою, яка записана на захисника Данила Скрипця.

Ще до екватора третього періоду кияни провели свій хороший відрізок і за вісім хвилин двічі розписалися у воротах Краснопільського, завдяки результативним кидкам у виконанні Ігоря Дворника і Бойових. На жаль для команди Олександра Сеуканда вони не змогли більше забити у ворота білоцерківців і в підсумку програли з рахунком 4: 5.

Таким чином, Білий Барс здобув мінімальну перемогу, завдяки якій білоцерківці набрали 14 балів і обійшли у турнірній таблиці харківського Витязя, який напередодні поступився Кривбасу. Що стосується Дженералз, то у киян це третя поразка поспіль, і вони йдуть на четвертому місці, посідаючи останню путівку у майбутній плей-офф.

Білий Барс - Дженералз 5: 4 (2: 1, 3: 1, 0: 2)

Шайби: 3:40 Бабинець (Разумов, Даниленко) - 1: 0; 5:23 Бондаренко (Бабинець, Ромащенко) - 2: 0; 19:32 Овчинников (Костюк, Янішевський - більш.) - 2: 1; 22:41 Сеник (Логачов, Бондаренко - більш.) - 3: 1; 32:32 Бондаренко (Сеник, Логачов) - 4: 1; 34:25 Скрипець (Овчинников, Костюк - більш.) - 4: 2; 39:51 Ядловський (Разумов, Даниленко - більш.) - 5: 2; 41:35 І. Дворник (А. Дворник, Татаренко) - 5: 3; 57:12 Бойових (А. Дворник, Н. Дворник) - 5: 4

Воротарі: Краснопільський - Напненко

Кидки: 28 - 22

Штраф: 10 - 18

Білий Барс: Краснопільський (Власенко). Бондаренко - Ромащенко - Сеник, Толкунов - Логачов, Разумов - Даниленко- Бабинець, Ядловський - Поцелуєнко, Воронін - Печерських - Микулко, Дворецький - Сухонос, Шевченко - Вінницький, А. Люльчук - Д. Гриценко

Дженералз: Напненко (Дорош). Овчинников - Костюк - Янішевський, Татаренко - Скрипець, А. Дворник - Н. Двірник - І. Дворник, Шпак - Сірченко, Шиманський - Коржилецький - Поліщук, Бойових, Єловиков