УХЛ. Суха перемога Дженералз над Білим Барсом

iSport.ua,  17 січня 2017, 21:51
0
52

Відбувся перенесений поєдинок в рамках 15-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок ігрового дня в рамках української хокейної ліги, в якому київські Дженералз з сухим рахунком обіграли білоцерківський Білий Барс.

Відзначимо, що ці команди зустрічалися між собою три дні тому,і тоді перемогу здобула команда Костянтина Буценка. На відміну від минулої гри, місце у воротах Білого Барса зайняв Власенко, який замінив Краснопольського. Якщо говорити про киян, то у них варто відзначити повернення до складу захисників Шапіро і Порупи.

У першому періоді команди не змогли відкрити рахунок, хоча в білоцерківців було три більшості. У киян також були свої моменти, але вони ними не скористалися.

На шостій хвилині другого періоду Генерали змогли розпечатати ворота Власенка зусиллями Шиманського і повести в рахунку. Після голу білоцерківці намагалися зрівняти рахунок і знову тричі зіграли в більшість, але знову Напненко був надійний. А ось Власенко знову пропустив, цього разу відзначився Янішевський, який реалізував більшість.

Ще до екватора періоду кияни двічі розписалися у воротах гостей з Білої Церкви, чим і поховали інтригу в матчі. Спочатку на старті двадцятихвилинки відзначився Микола Дворник, а через кілька хвилин Янішевський оформив дубль.

Таким чином, Дженералз переривають свою серію невдач з трьох поразок поспіль і набирають 34 очки, а отже, майже бронюють собі місце в плей-офф. Також відзначимо, що це перша суха перемога Генералів у сезоні, і в цьому велика заслуга Напненка, який відбив всі 34 кидки по своїх воротах. Що стосується Білого Барса, то в нього 14 балів і п'ятий рядок у турнірній таблиці УХЛ.

Дженералз - Білий Барс 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 25:16 Шиманський (Поліщук) - 0: 1; 34:44 Янішевський (Скрипець, Овчинников - більш.) - 2: 0; 42:16 Н. Дворнік (І. Дворнік) - 3: 0; 46:48 Янішевський (Овчинников, Татаренко - більш.) - 4: 0

Воротарі: Напненко - Власенко

Кидки: 24 - 34

Штраф: 18 - 10

Дженералз: Напненко (Позиніч); Бойових, Шпак, Татаренко, Скрипець, Козачук, Порупа, Сірченко; Єловиков, Овчинников, Янішевський, Шапіро, Поліщук, Шах, Костюк, І. Дворнік, Н. Дворнік

Білий Барс: Власенко (Краснопольський); Гриценко, Логачов, Дворецький, Ядловський, Поцелуєнко, Люльчук, Толкунов, Воронін, Сухонос; Даниленко, Лєсников, Разумов, Ромащенко, Сенік, Шевченко, Бабинець, Печерських, Вінницький, Микулко