УХЛ. Вольова перемога Кривбасу над Витязем

0
60
Кривбас здобув перемогу

Відбувся підсумковий поєдинок у рамках 31-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, у якому криворізький Кривбас на своєму майданчику здобув перемогу над аутсайдером чемпіонату - харківським Витязем.

Старт першого періоду був за харків'янами, які вже на третій хвилині змогли відкрити рахунок у матчі, реалізувавши більшість зусиллями Дмитра Ханіна. Що стосується решти часу першої двадцятихвилинки, то перевага господарів була просто абсолютною, але зрівняти рахунок і розпечатати ворота Томашука їм не вдалося.

На екваторі другого періоду криворіжці за шість хвилин закинули три шайби у ворота Витязя, чим власне і вбили інтригу в матчі, забезпечивши собі комфортну перевагу. Спершу точним кидком відзначився Валентин Алюксюк, потім Слюсар реалізував більшість, а після нього Свищев відзначився в меншості.

У третьому періоді криворіжці трохи послабили тиск на ворота Томашука і в кінцівці зустрічі тренерський штаб Витязя вирішив випустити шостого польового замість воротаря, але це не спрацювало. Навіть більше, за 35 секунд до фінальної сирени Костянтин Рябенко розписався в порожніх воротах, реалізувавши меншість - 4:1.

Таким чином, Кривбас здобуває другу перемогу поспіль і набирає 51 очко, що дозволяє команді впевнено займати третє місце в турнірній таблиці УХЛ. Що стосується Витязя, то у нього 12 балів й останній рядок з відставанням від Білого Барса в п'ять очок, але у харків'ян є дві гри в запасі.

Кривбас - Витязь 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

Шайби: 2:28 Ханін (Посєвін, Кривонос - більш.) - 0: 1; 26:29 Вал. Алексюк (Міхеєнок, Рубан) - 1:1; 28:43 Слюсар (Вал. Алексюк, Міхеєнок) - 2:1; 32:02 Свищев (менш.) - 3:1; 59:25 Рябенко (Слюсар - менш., п.в.) - 4:1

Воротарі: Безхлібний - Томашук

Кидки: 46 - 17

Штраф: 12 - 12

Кривбас: Безхлібний (Коржиков); Катрич - Александров, Рябенко - Афанасьєв, Декало - Горлушко, Білоусов; Слюсар - Вал. Алексюк - Міхеєнок, Савченко - Секирко - Попов, Свищев - Максименко - Ворона, Коваленко - Куцевич - Рубан

Витязь: Томашук (Даас); Сальников - Попов, Качмар - Піддубний, Кривда - Гасимов; Посєвін - Ханін - Кривонос, Єфремов - Миколенко - Алексанян-Петрович, Нестерук - Муртищев - Колядинський, Одноворченко, Олійник.