iSport.ua,  20 січня 2017, 21:26
0
68

Відбувся стартовий поєдинок у рамках 32-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок Української хокейної ліги, у якому чинний чемпіон України - Донбас - у гостях без проблем обіграв київських Дженералз.

У стартовому періоді донеччани володіли солідною перевагою, і про це красномовно говорить статистика кидків: 12 проти 1 на користь команди Анатолія Степанищева. Донеччани відкрили рахунок на 8-ій хв., коли Андрій Григор'єв, який потужно приклався до шайби після передачі Вадима Мазура. Також зазначимо, що за кілька секунд до перерви Віталій Лялька міг подвоїти перевагу своєї команди, але потрапив у штангу воріт Євгена Напненка.

У другій двадцятихвилинці ситуація на льоду не змінилася. На старті Олег Шафаренко потрапив у штангу воріт киян, а ось подвоїти перевагу донеччанам вдалося лише на екваторі періоду зусиллями Шаміля Рамазанова. Кінцівка була за Генералами, які пару разів небезпечно загрожували воротам Богдана Дяченка, але обидва рази зіграв дуже надійно.

У заключному періоді в гостей видалася чудова п'ятихвилинка, протягом якої донеччани чотири рази розписалися у воротах Напненка. Авторами закинутих шайб стали Німенко, Шаманський, Шафаренко і Єгоров. Ну і остаточну крапку в матчі поставив найкращий бомбардир чемпіонату Євген Нікіфоров.

У складі переможців відзначимо воротаря Богдана Дяченка, який оформив четвертий шат-аут у сезоні, відбивши всі 14 кидків по своїх воротах. Також відзначимо Шаманського, Єгорова, Шафаренка і Німенка, які забили по одному голу і віддали по одній результативній передачі, і Захарова, на рахунку якого два асисти.

Таким чином, Донбас здобув перемогу після невдачі в минулому матчі з Кременчуком і набрав 78 очок. Що стосується Дженералз, то в них 34 бали і четвертий рядок у турнірній таблиці УХЛ.

Дженералз - Донбас 0:7 (0:1, 0:1, 0:5)

Шайби: 07: 37 Григор'єв (Мазур) - 0:1, 28:00 Рамазанов (Єгоров, Шиманський) - 0:2, 47:45 Німенко (Побєдоносцев, Яковлевс - більш.) - 0:3, 49:09 Шаманський (Таран) - 0:4, 51:01 Шафаренко (Німенко, Захаров) - 0:5, 55:45 Єгоров (Шафаренко, Захаров) - 0:6, 59:41 Нікіфоров (Кугут) - 0:7

Воротарі: Напненко - Дьяченко

Кидки: 14 - 50

Штраф: 14 - 39

Дженералз: Напненко (Дорош); Бойових, Шпак, Татаренко, Скрипець, Порупа, Сірченко; Єловіков, Овчинніков, Янішевський, Шапіро, Поліщук, Шиманський, Орлов, Костюк, Кобизов, Черемнов, Коржилецький, А. Дворнік, І. Дворнік, Н. Дворнік

Донбас: Дьяченко (Люльчук); Захаров - Шафаренко - Німенко, Побєдоносцев - Яковлевс; Лялька - Буценко - Нікіфоров, Кугут - Толстушко; Єгоров - Шаманський - Рамазанов, Алексюк - Петрухно; Безуглий - Большаков - Мазур, Григор'єв