iSport.ua,  29 січня 2017, 16:23
0
57

Відбулися чергові поєдинки в рамках 33-го туру чемпіонату України.

Завершилися чергові поєдинки української хокейної ліги, в яких претенденти на чемпіонство зустрічалися з аутсайдерами чемпіонату.

У першій грі чинний чемпіон України донецький Донбас на своєму майданчику здобув впевнену перемогу над білоцерківським Білим Барсом.

У першому періоді донеччани володіли солідною перевагою, але лише один раз змогли вразити ворота Краснопільського зусиллями Благого на восьмій хвилині зустрічі. Білоцерківці намагалися не притискатися до своїх воріт і провели кілька непоганих атак, але відзначитися не змогли.

У другому періоді команда Анатолія Степанищева закинула ще три шайби за півтори хвилини, чим, власне, і вирішила результат протистояння. Авторами закинутих шайб стали Буценко, Рамазанов і Хакимов. Після такого провалу наставник Білого Барса Костянтин Буценко замінив Краснопільського на Власенка.

У третій двадцятихвилинці донеччани зменшили оберти, а гості змогли розпечатати ворота Царегородцева зусиллями Сергія Бабинця, який закинув шайбу у ворота колишньої команди, відзначившись у меншості.

Таким чином, Білий Барс перервав серію з трьох перемог поспіль, але залишився на передостанньому місці в турнірній таблиці УХЛ, а в Донбасу 81 бал і друге місце.

Донбас - Білий Барс 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)

Шайби: 7:30 Благой (Толстушко, Яковлевс) - 1:0; 29:50 Буценко (Хакимов, Німенко) - 2:0; 30:35 Рамазанов (Захаров, Побєдоносцев) - 3:0; 31:33 Хакимов (Благой, Буценко) - 4:0; 45:47 Бабинець (Дворецький - менш.) - 4:1

Воротарі: Царегородцев - Краснопільський (Власенко, 31:33)

Штраф: 12 - 10

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Яковлевс - Толстушко, Побєдоносцев - Вол. Алексюк, Кугут - Хакимов, Таран - Петрухно; Р. Благой - Шафаренко - Никифоров, Захаров - Бондарєв - Чердак, Лялька - Буценко - Німенко, Безуглий - Мазур - Рамазанов

Білий Барс: Краснопільський (Власенко); Толкунов - Логачов, Ядловський - Поцелуєнко, Дворецький - Сухонос; Разумов - Даниленко - Бабинець, Бондаренко - Ромащенко - Лесніков, Вінницький - Печерських - Микулко, Д. Гриценко - Воронін - А. Люльчук

У другому матчі новий лідер чемпіонату Кременчук у гостях розібрався з харківським Витязем.

Всі питання про переможця зустрічі були зняті ще після першого періоду, в якому кременчужани закинули чотири шайби у ворота зусиллями Андрейківа, Кірющенкова і Коренчука, який оформив дубль і віддав результативну передачу.

У другому періоді команда Дмитра Підгурського істотно зменшила темп, що дозволило гравцям Витязя відіграти одну шайбу, яку закинув Богдан Піддубний у більшості.

У третьому періоді гості грали розслаблено, а от харків'яни всіма силами намагалися відігратися, але трохи не вистачило. Спершу на шостій хвилині Петранговський довів рахунок до розгромного, але потім Ханін і Колядинський закинули по шайбі і встановили остаточний рахунок матчу - 5:3 на користь Кременчука.

Для Кременчука ця перемога стала десятою поспіль у чемпіонаті України і вони продовжують лідирувати в турнірній таблиці, хоч і мають із Донбасом по 81 балу. Кременчужани знаходяться вище через кращі показники в особистих зустрічах із донеччанами. Що стосується Витязя, то у них це дванадцята поразка поспіль.

Витязь - ХК Кременчук 3:5 (0:4, 1:0, 2:1)

Шайби: 4:42 Коренчук (Слиш) - 0:1; 9:20 Андрейків (Коренчук, Карпенко) - 0:2; 9:43 Кирющенков (Кіча, Гніденко) - 0:3; 19:28 Коренчук (Слиш - більш.) - 0:4; 34:20 Піддубний (Муртищев - більш.) - 1:4; 45:12 Петранговський (Романенко, Коваленя) - 1:5; 47:30 Ханін (Кривоніс, Посєвін) - 2:5; 57:43 Колядинський (Муртищев) - 3:5

Воротарі: Томашук - Петленко

Кидки: 21 - 28

Штраф: 16 - 10

Витязь: Томашук (Даас); Попов - Сальников, Піддубний - Наливайко, Лісін - Одноворченко; Посєвін - Ханін - Кривонос, Нестерук - Муртищев - Колядинський, Олійник - Миколенко - Боронило

ХК Кременчук: Петленко (Петров); Варивода - Андрейків, Савицький - Ігнатенко, Дегтярьов - Мельников, Романенко; Коренчук - Карпенко - Слиш, Кіча - Гніденко - Кирющенков; Петранговський - Т. Гриценко - Коваленя, Луговий - Бойків - Чорний