0
221
Збірна Польщі здобула перемогу

Результат гри Польщі і України визначила серія булітів.

Матч зі збірною Польщі розпочався для українських хокеїстів не найкращим чином: уже через хвилину після початку гри поляки повели за рахунком. До кінця першого періоду Польща зуміла подвоїти перевагу.

Тим не менш у другому періоді збірна України зуміла скоротити відставання, а в третьому періоді й зрівняти рахунок - 2:2.

Результат матчу визначився в серії булітів, де збірна України не реалізувала три своїх спроби, тоді як перше взяття воріт від Польщі і принесло перемогу.

Польща - Україна 3:2 Б. (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - Урбанович - 01:05; 2:0 - Вайда (Вронка, Пасьют - більш.) - 16:07; 2:1 - Рамазанов (Варивода, Чернишенко - більш.) - 31:17; 2:2 - Захаров (Бабинець, Побєдоносцев) - 47:14; 3:2 - Вронка - вирішальний буліт.