iSport.ua,  8 березня 2017, 22:29
0
480

Переможець регулярного чемпіонату України виграв перший матч плей-офф.

Перший матч в історії плей-офф УХЛ завершився впевненою перемогою Кременчука над Дженералз - 6:2.

Перший період вийшов напруженим, суперники були обережними, хоча перевагою явно володіли господарі. Спалахнула навіть одна бійка, але на цьому пристрасті трохи вщухли. Перша шайба як у матчі, так і в плей-офф у цілому, була закинута незадовго до перерви - відзначився Дмитро Чернишенко.

Друга 20-хвилинка вийшла не менш напруженою і бойовою. Цього разу команди обмінялися голами. На шайбу Віталія Кірющенкова гості відповіли влучним кидком Іллі Генералова за 15 секунд до кінця.

У заключному періоді господарі все-таки зуміли дотиснути суперника. Двічі у воротах Євгена Напненка розписався Ілля Коренчук, а ще по разу Максим Слиш і Владислав Гаврик. «Дженералз» зуміли відповісти лише голом Олексія Овчинникова, але принципово на рахунок це не вплинуло.

6:2 - впевнена перемога Кременчука в стартовому матчі півфінальної серії. Наступний поєдинок відбудеться в п'ятницю, 10 березня, також на арені Айсберг у Кременчуці.

Плей-офф. 1/2 фіналу. Матч 1. Кременчук - Дженералз - 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)

Шайби: 1: 0 - Чернишенко (Коренчук, Слиш), 19:22, 2: 0 - Кирющенков (Гаврик), 32:10, 2: 1 - Генералов, (Костюк, Овчинников), 39:45, 3: 1 - Коренчук (Слиш), 44:12, 4: 1 - Коренчук (Башко, Слиш), 48:11, 4: 2 - Овчинников (Янішевський, Костюк), 48:48, 5: 2 - Слиш (Башко, Чернишенко), 50:10, 6: 2 - Гаврик (Мельников, Кирющенков), 55:31.

Кременчук: Захарченко (Петленко), Башко - Андрейків, Ісаєнко - Мельников, Романенко - Варивода, Савицький – Дегтярьов, Слиш - Чернишенко - Коренчук, Гаврик - Гніденко - Кирющенко, Петранговський - Гриценко - Коваленя, Кіча - Карпенко - Бойків.

Дженералз: Напненко (Дорош), Скрипець - Татаренко, Сірченко - Шпак, Порупа – Бойових, Безуглий - Черненко - Янішевський, Овчинников - Костюк - Генералов, А. Дворнік - Н. Дворнік - Шиманський, Поліщук.