Донбас здобув першу перемогу над Кривбасом

0
581
Донбас обіграв Кривбас

Донбас вийшов уперед у півфінальній серії плей-офф.

Хокеїсти Донбасу здобули домашню перемогу над Кривбасом у першому матчі півфінальної серії плей-офф чемпіонату України.

Донбас «включився» у другому періоді, буквально зім'явши суперника. Першу шайбу в цій півфінальній дуелі закинув Роман Благой, а ще через пару хвилин Олег Шафаренко подвоїв перевагу господарів.

До кінця періоду підопічні Сергія Вітера відзначилися ще двічі зусиллями Євгена Никифорова і Олександра Побєдоносцева, тим самим довівши рахунок до великого.

В останні 20 хвилин Донбас зіграв за рахунком, утримавши свою солідну перевагу.

Друга зустріч цих команд відбудеться вже в суботу, 11 березня, також на арені Альтаїр у Дружківці.

Плей-офф. 1/2 фіналу. Матч 1. Донбас - Кривбас - 4: 0 (0:0, 4:0, 0:0)

Шайби: 1:0 – Благой (Никифоров, Яковлевс), 20:55, 2:0 – Шафаренко (Петрухно, Благой), 23:01, 3:0 - Никифоров (Шафаренко), 37:03, 4:0 – Побєдоносцев (Бондарев), 38:07.

Донбас: Дьяченко (Люльчук); Кочетков – Захаров – Голденков, Кугут (А) – Сирей; Благой – Шафаренко – Никифоров, Алексюк – Яковлевс; Лялька (А) – Буценко – Бабинець, Петрухно – Побєдоносцев; Рамазанов – Бондарев (К) – Німенко, Чердак – Григор'єв.

Кривбас: Безхлібний (Вязовов); Слюсар – Алексюк – Міхієнок, Белоусов – Декало; Попов – Секирко (А) – Савченко, Рябенко (А) – Афансьєв; Ворона – Максименко – Свищев, Катрич (К) – Александров; Подгурський – Люльчук – Куцевич, Рубан – Коваленко.