Кременчук розгромив Дженералз в другому матчі півфінальної серії

iSport.ua,  10 березня 2017, 22:04
0
610

Едуард Захарченко оформляє сухий матч.

Вже з самого початку гри Кременчук заволодів шайбою, лише зрідка дозволяючи Дженералз втекти в контратаку. В середині першого періоду, після вкидання, Дмитро Чернишенко скинув назад Іллі Коренчуку, який потужним кидком застав зненацька Євгена Напненка.

На 16-й хвилині матчу емоції спалахнули у Олександра Порупи: спочатку захисник Дженералз кілька разів штовхнув Владислава Гаврика ключкою на п'ятаку перед своїми воротами, після чого скинув краги. Форвард збірної України відповів тим же, як результат - обидва гравці отримали штрафи за грубість, проте Порупа отримав малий, великий і дисциплінарний до кінця гри штрафи, тоді як Гаврик - лише малий 2-хвилинний.

Ця чисельна перевага дозволила кременчуцькій команді збільшити рахунок. Через хвилину після видалення Порупи, голкіпер Дженералз здавалося б впорався з черговим кидком Кірющенкова по воротах, але на підборі першим був Георгій Кіча, все ж переправив шайбу у ворота.

На старті другого періоду Дженералз отримали шанс повернутися в гру, коли по черзі, з різницею в півтори хвилини пішли Микита Савицький і Денис Ісаєнко. Наставник київської команди взяв тайм-аут, проте столичній команді не вдалося реалізувати більшість.

Безрезультатна гра з перевагою в двох гравців безумовно негативно позначилася на моральному стані Дженералз. Тільки-но чисельні склади команд на льоду стали рівними, розрив в рахунку збільшив Артем Гніденко.

Через 5 хвилин габаритний Севастян Карпенко успішно поборовся за шайбу з двома захисниками київської команди, і таким чином зміг звільнити місце для Георгія Кичи, який кидком в ближній верхній кут оформив дубль. На 38-й хвилині зустрічі чергову більшість своєї команди реалізував Віталій Кирющенков - Євген Напненко, закритий гравцями, був безсилий перед кидком.

Перша половина третього періоду пройшла в досить спокійній обстановці. На 51-й хвилині гри Максим Слиш і Юрій Шпак отримали обопільні видалення за грубість, і, коли гравці вже збиралися було виходити на лід, Володимир Варивода віддав передачу від борта прямо під кидок Артема Гніденка, викотився на ворота столичної команди. Довершив розгром Андрій Башко, який успішно підставив ключку під прострільну передачу Іллі Коренчуку.

Таким чином, Кременчук знову перемагає в домашньому матчі півфіналу плей-офф, і серія переміщається в Бровари. Домашні матчі Дженералз відбудуться 13 і 15 березня о 18:45.

Кременчук - Дженералз 7:0 (2:0; 3:0; 2:0)

Шайби: 1:0 - Коренчук (Чернишенко), 11:23. 2:0 - Кіча (Кирющенков - більш.), 17:33. 3:0 - Гніденко (Кирющенков - більш.), 27:22. 4:0 - Кіча (Карпенко, Дегтярьов), 32:35. 5:0 - Кирющенков (Ісаєнко, Гаврик - більш.), 37:21. 6:0 - Гніденко (Варивода), 52:08. 7:0 - Башко (Коренчук, Чернишенко - більш.), 55:10.

Кременчук: Захарченко (Петленко). Башко - Андрейків, Ісаєнко - Мельников, Романенко - Варивода, Савицький - Дегтярьов. Коренчук - Чернишенко - Слиш, Гаврик - Гніденко - Кирющенко, Петранговський - Гриценко - Коваленя, Кіча - Карпенко - Бойків.

Дженералз: Напненко (Дорош). Скрипець - Татаренко, Сірченко - Шпак, Порупа - Бойових. Безуглий - Черненко - Янішевський, Овчинников - Костюк - Генералів, А. Дворник - Н. Дворник - Шиманський, Поліщук.

Зазначимо, що в першому матчі плей-офф між цими командами Кременчук обіграв Дженералз з рахунком 6:2.