iSport.ua,  16 березня 2017, 22:30
0
719

Донецька команда здобула свою третю перемогу в півфінальній серії.

Четвертий матч серії вийшов поки найбільш напруженим із зіграних. Незважаючи на те, що в першому періоді голів глядачі не побачили, спірних моментів було вдосталь. Як мінімум, шайба Донбасу, яка, після тривалих обговорень, була скасована арбітрами.

У другому періоді аналогічний епізод повторився, а рефері дуже довго не могли визначити, чи перетнула шайба лінію воріт після кидка Сергія Бабинця. У кінцевому підсумку було вирішено зарахувати гол. А поки Кривбас думав, як відіграти відставання, форвард донеччан Денис Кочетков подвоїв перевагу своєї команди.

У заключному періоді ми побачили відкритий хокей, обидві команди створили багато моментів, але на висоті були і Андрій Безхлібний, і Богдан Дьяченко (шатаут). І все-таки автор першої шайби Сергій Бабинець зумів оформити дубль і встановити остаточний рахунок у матчі - 3:0 на користь Донбасу.

Серія повертається в Дружковку. Донбасу до фіналу залишилося зробити один крок, а у Кривбасу більше немає права на помилку.

Кривбас - Донбас - 0: 3 (0: 0, 0: 2, 0: 1)

Шайби: 0: 1 - Бабинець (Яковлевс, Лялька-больш), 22:59 0: 2 - Кочетков (Захаров, Сирей-больш), 36:59, 0: 3 - Бабинець (Петрухно), 50:28.

Кривбас: Безхлібний (В'язів); Декало, Афанасьєв, Коваленко, Максименко, Савченко, Секирко, Ворона, Попов, Білоусов, Підгурський, Вал. Алексюк, Александров, Рябенко, Міхеєнок, Куцевич, Горлушко, А. Люльчук, Катрич, Рубан, Слюсар

Донбас: Дьяченко (С. Люльчук); Єгоров - Захаров - Кочетков, Кугут - Сирей; Никифоров - Шафаренко - Благой, Яковлевс - Вл. Алексюк; Бабинець - Буценко - Лялька, Побєдоносцев - Петрухно; Німенко - Бондарєв - Рамазанов, Каменьков - Григор'єв.