28 липня 2012, 19:10
0
10
Ван Мінцзюань

Китаянка Ван Мінцзюань завоювала золоту медаль в змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх в Лондоні.

У суботу, 28 липня, вона перемогла із загальним результатом 205 кг (91 +114 кг).

Друге місце посіла японка Хіромі Міяке з результатом 197 кг (87 +110), бронза дісталася представниці КНДР Рьян Чун Хва - 192 кг (80 +112).

Це друга медаль для збірної Китаю на Олімпіаді в Лондоні. Першу нагороду найвищої вартості завоювала у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів І Силін.

Нагадаємо, це вже шостий комплект нагород Олімпіади, розіграний 28 липня.

Розклад змагань і трансляцій Олімпіади-2012

Нагадаємо, вже визначилися чемпіони у стрільбі з пневматичної гвинтівки у жінок і у стрільбі з пневматичного пістолета у чоловіків і груповій гонці на шосе.. А в змаганнях дзюдоїстів у ваговій категорії до 60 кг золото здобув росіянин Арсен Галстян, в тому ж виду спорту у жінок перемогу святкувала представниця Бразилії.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні