Лучники з Італії виграли золото Олімпіади

28 липня 2012, 20:14
0
7

Збірна Італії зі стрільби з лука в суботу, 28 липня, виграла золоті медалі Олімпійських ігор у Лондоні.

Італійці, у складі яких виступали Мауро Несполі, Марко Галіаццо і Мікеле Франгіллі, в суботу на арені Lord's Cricket Ground у фіналі перемогли збірну США (Брейді Еллісон, Джейк Камінські і Джейкоб Вукі) з рахунком 219:218.

Бронзові нагороди завоювали переможці минулої Олімпіади в Пекіні, володарі світового (233) та олімпійського (227) рекордів спортсмени Південної Кореї, в матчі за третє місце здолали мексиканців з рахунком 224:219.

Варто зазначити, що корейці вибили з боротьби за п'єдестал українців.

Нагадаємо, це вже сьомий комплект нагород Олімпіади, розіграний 28 липня.

Розклад змагань і трансляцій Олімпіади-2012

Так, уже визначилися чемпіони у стрільбі з пневматичної гвинтівки у жінок і у стрільбі з пневматичного пістолета у чоловіків і груповій гонці на шосе. А в змаганнях дзюдоїстів у ваговій категорії до 60 кг золото здобув росіянин Арсен Галстян, в тому ж виді спорту у жінок перемогу святкувала представниця Бразилії.

Крім того, китаянка Ван Мінцзюань завоювала золоту медаль в змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 48 кг.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні