Чотири золота і дев'ять медалей. Всі українські герої сьомого дня Паралімпіади

5 вересня 2012, 23:43
0
28

Сьомий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.

За підсумками сьомого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 4 золотих, 2 срібних і 3 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 22 золотих, 17 срібних і 20 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

У секторі для стрибків у довжину не було рівних нашому Роману Павлику. Спортсмен своїм стрибком встановив особистий рекорд, який приніс йому найвищу медаль. Українець стрибнув на 5,23 метра, а його найближчий конкурент поляк Маріуш Собчак показав результат на 10 см гірший.

Також ще одну золоту медаль для України виборов Єгор Дементьєв. Українець на своєму велосипеді відірвався від своїх переслідувачів. Єгор фінішував у 24-кілометровій гонці з часом 32:21:03 хвилини.

Вечірня плавальна програма принесла нашій збірній ще дві медалі найвищої проби. На дистанції 100 метрів брасом наш спортсмен Євген Богодайко виграв перше місце зі світовим рекордом, перегнавши двох німців. Для українця ця медаль стала вже четвертою - 2 золоті та 2 срібні.

На дистанції 100 метрів брасом, але вже у жінок, українка Вікторія Савцова перемогла у фінальному запливі з паралімпійським рекордом.

СРІБЛО

Жіночий заплив на 50 метрів на спині ледь не приніс нашій збірній одразу три медалі. Перемогла китаянка Янжу Фенг, яка встановила світовий рекорд. Наступні три місця за нею посіли наші спортсменки - Ганна Єлисаветська виграла срібло.

У фінальному змаганні в штовханні ядра у жінок дві сходинки п'єдесталу були зайняті нашими спортсменками. Анастасія Мисник з Кіровограда завоювала срібло.

БРОНЗА

У плаванні на дистанції 100 метрів на спині українець Сергій Кліпперт виграв свою другу бронзову медаль на Паралімпіаді. Наш дворазовий золотий медаліст Максим Веракса був четвертим у цьому ж запливі.

У тому запливі у жінок на 50 метрів на спині українка Ірина Сотська завоювала бронзу.

У фінальному змаганні в штовханні ядра у жінок Світлана Куделя з Миколаєва виграла бронзу