Україна виграла ще три медалі Паралімпіади

7 вересня 2012, 22:50
0
51
Наша волейбольна жіноча збірна перемогла у матчі за медаль

Сьогодні, 7-го серпня, Україна поповнила список виграних нагород ще трьома медалями

Так, жіноча збірна з волейболу виграла матч за бронзову медаль у збірної Нідерландів з рахунком 3:0.

Також у плаванні Україна крім раніше завойованих медалей виграла срібло та бронзу.

У жіночому плаванні на дистанції 50 м вільним стилем українка Ольга Свідерська поступилася тільки китаянці Жіангбо Ксіа, яка до того ж показала світовий рекорд.

Жінки. Плавання. 50 м вільним стилем.

1. Жіангбо Ксіа (Китай) - 48.11, світовий рекорд

2. Ольга Свідерська (Україна) - 48.39, рекорд Європи

3. Патрісія Валле (Мексика) - 55.72

У чоловічому запливі на дистанції 200 м комплексом українець Данило Чуфаров виграв бронзову медаль, поступившись білорусу Ігорю Бокі та росіянину Роману Дубовому.

Чоловіки. Плавання. 200 м комплексом.

1. Ігор Бокі (Білорусь) - 2:06.30, світовий рекорд

2. Роман Дубовий (Росія) - 2:10.16

3. Данило Чуфаров (Україна) - 2:10.22

Нагадаємо, що Україна з 74-ма медалями займає четверте місце в медальному заліку.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні