Українка Інна Осипенко-Радомська виграла золото Олімпіади

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net,  23 серпня 2008, 10:23
0
18
Українка на марші

У суботу, 23 серпня, в Пекіні був розіграний комплект медалей у веслуванні на одиночній байдарці.

За золото Олімпіади загалися жінки на дистанції 500 метрів.

Українка Інна Осипенко-Радомська, бронзовий призер Афін-2004, була першою у фінальному запливі. Переможець був визначений тільки фотофінішем. У результаті відрив українки склав усього 4 тисячних секунди.

Час переможниці - 1:50.673.

Другою фінішувала легендарна італійка Жозефа Ідем, третьою була німкеня Кетрін Вагнер-Августін.

21 серпня Осипенко-Радомська виграла свій півфінальний заплив на дистанції 500 метрів, показавши час 1:51,558 і вийшла у фінал.

Раніше український спортсмен завоював бронзову медаль у веслуванні на одиночному каное на дистанції 500 метрів. Ця нагорода стала для України 21-ою в неофіційному командному заліку.

Пізніше за медалі боротимуться українські каноїсти Сергій Безуглий і Максим Прокопенко.